Авторські статті

Дружина загиблого на фронті під Бахмутом фотографа Дениса Кривого виставила його роботи на аукціон для збору коштів на ЗСУ

Дружина загиблого на фронті під Бахмутом (Донецька область) фотографа Дениса Кривого Галина Волгіна виставила його роботи на аукціон, щоб зібрати гроші на допомогу Збройним силам України.

Каже, після смерті чоловіка в неї з’явилася думка провести виставку з роботами Дениса, а потім – створити благодійний фонд та допомагати підрозділу, де він воював, розповіла жінка Громадському радіо.

На початку липня в Первомайську, де живе родина Дениса, відбулася перша фотовиставка з аукціоном.

45 робіт Дениса представили в Первомайському краєзнавчому музеї. З першого благодійного аукціону вдалося продати 38 і вторгувати близько 67 тисяч гривень на користь ЗСУ.

“Коли я вже дізналася, що Денис загинув, то подумала про те, що хочу провести виставку з його роботами. Я завжди ним неймовірно пишалась. Я хотіла, щоб його пам’ятали, адже він стільки зробив у житті. Щиро радію, що люди прийшли й відгукнулися на благодійний аукціон. У мене був страх, що може не вийти. Після продажу першої фотокартини зрозуміла, що діло буде”, – розповіла Галина.

Галина додає, що планує провести такий формат виставки та аукціону в різних містах України. Попередньо домовленість уже є з Кропивницьким та Житомиром. Крім того, жінка запустила й телеграм-канал, де кожен охочий може  придбати фотокартини Дениса Кривого та в такий спосіб задонатити на один з підрозділів ССО. Жінка впевнена, що так Денис продовжує жити та підтримувати інших, як робив це до своєї загибелі.

У цивільному житті Денис Кривий працював графічним дизайнером. Крім пейзажного фото, захоплювався анімалістикою та аерофотографією. Зараз його світлини прикрашають путівники національного природного парку “Бузький Гард”. Також Денис був володарем міжнародної премії FIAP – найпрестижнішого європейського конкурсу фотохудожників.

Під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну Денис Кривий долучився до Сил спеціальних операцій (ССО).

За даними ІМІ, Денис Кривий став 58-м медійником, який загинув унаслідок російської агресії.

На сайті Президента України збирають підписи під петицією щодо присвоєння почесного звання Героя України загиблому під Бахмутом фотографу з Первомайська Миколаївської області Денису Кривому.

Він служив у лавах Сил спеціальних операцій (ССО), а до війни займався художньою фотографією.

Петицію щодо присвоєння звання Героя України ініціювали друзі Дениса Кривого.

“Він був фотографом-натуралістом, волонтером, люблячим батьком двох маленьких дівчат. Денис був лауреатом багатьох міжнародних фотоконкурсів, входив у ТОР-100 кращих фотографів світу. Роботи Дениса відзначені блакитною стрічкою FIAP – найпрестижнішого європейського конкурсу фотохудожників. З початком повномасштабного російського вторгнення Денис активно долучився до волонтерської діяльності. Навесні минулого року вирішив вступити до лав ЗСУ, а після підготовки доєднався до бойового підрозділу ССО. Він гідний звання Героя України”, – розповіла Вікторія Коцюбенко, подруга загиблого фотографа.

Наразі петицію підписали більш як 6610 людей, загалом треба зібрати 25 тисяч підписів.

Світлини Кривого публікувалися в National Geographic, він отримав блакитну стрічку FIAP. Денис Кривий займався пейзажним та репортажним фото, опанував анімалістику, аерофотографією. Зараз його кадри прикрашають путівники національного природного парку “Бузький Гард”.

“Він мав міжнародну премію FIAP, це найпрестижніший європейський конкурс фотохудожників. Ми з ним навчалися разом в університеті з першого курсу, він фактично на моїх очах відбувся як фотохудожник, як пейзажник. Його фотографії публікували в National Geographic. Його багато робіт опубліковано тут, на місцевому локальному рівні на Миколаївщині: в путівниках, гайдах туристичних по “Бузькому Гарду”. Він тісно співпрацював з Національним парком “Бузький Гард”, це окремий етап життя”, – розповів ІМІ Володимир Галузінський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України