Війна РФ проти України

Ефектне знищення самохідного міномет “Тюльпан” на відстані 10 км дроном показали бійці ЗСУ

Це вже щонайменше дев’ятий знищений “Тюльпан” рашистів

Джерело: Defence Express

Бійці 72-ї окремої механізованої бригади знищили черговий 240-мм самохідний міномет 2С4 “Тюльпан” російського окупаційного війська – у мережі з’явилися ефектні кадри утилізації російської машини нашими військовими за допомогою FPV-дрона.

Як відзначається у відео, російський самохідний міномет було знищено на відстані близько 10 км. Згідно з даними порталу Oryx, це буде щонайменше дев’ятий російський “Тюльпан”, знищений з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Нагадаємо, Збройні Сили України активно використовують FPV-дрони проти російського окупаційного війська. Раніше Defense Express присвятив окремий матеріал цій зброї, в якому розповіли, наскільки легко навчитися керувати таким дроном, про їхню реальну ефективність та місце в строю.

Керування FPV-дроном потребує зокрема й міцного вестибулярного апарату (фото: АрміяInform)
Керування FPV-дроном потребує зокрема й міцного вестибулярного апарату (фото: АрміяInform)

 

Водночас рашисти, на жаль, теж активно застосовують FPV-дрони на полі бою – раніше ми розповідали про декілька ідей ворога, на які насправді варто звернути увагу.

Дрон-каміказди рашистів з МОН-50
Дрон-каміказди рашистів з МОН-50

 

Це, наприклад, поєднання безпілотника з протипіхотною міною МОН-50 або ж використання БПЛА як ретранслятора. Ну і, звичайно, окрім оснащення такими дронами, як наші Збройні Сили, так і окупанти працюють над протидією цій зброї.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України