Війна рф проти України

ДРГ противника намагалася форсувати Дніпро: новини з передової

ДРГ противника намагалася форсувати Дніпро: новини з передової ДРГ російських окупантів намагалася форсувати Дніпро та десантуватися поблизу. Але завдяки діям Сил оборони України відправилася слідом за крейсером “Москва” по всьому відомому напрямку.

Внаслідок прицільного вогню ЗСУ ще один російський катер із диверсантами потонув при спробі висадки на Великий Потьомкінський острів.

Про це вранці 23 січня поінформували у оперативному командуванні “Південь”.

У ОК “Південь” також повідомили, що цей катер рашисти вкрали та обладнали для військових цілей.

“Під час спроби ворожої ДРГ висадитися на один із так званих Потьомкінських островів на Дніпрі Сили оборони вразили легкомоторний цивільний катер, який окупанти привласнили та обладнали для військових цілей”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що російські ДРГ активно курсували на човнах і катерах у херсонських плавнях поблизу островів Великий Потьомкінський, Круглик та Біллогрудів, обстрілюючи з цих позицій цивільну інфраструктуру деокупованого Херсона. Зокрема, найбільше постраждали від ударів мікрорайон Острів та Нефтегавань. Противник також намагався вразити баржовий міст між Малим Потьомкінським островом та Гідропарком – це зафіксовано на оприлюднених у мережі кадрах.

Нагадаємо, справжня боротьба розпочалася за дніпровські острови у районі Херсона. Російські ДРГ намагаються контролювати тут ситуацію, ЗСУ не дають окупантам узвозу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України