В Австрії хочуть відмінити абонплату за перегляд телевізора та прослуховування радіо

Приблизно 4,9 мільйона австрійців дивляться телевізор у середньому по 186 хвилин в день. Принаймні один телевізор є у 3,8 млн. будинках, а 3,4 мільйона платять ще й за радіо. Збір GIS є однією з найбільш резонансних тем в Австрії протягом багатьох місяців — скасування, перевизначення, обов’язковий збір, багато альтернативи політизуються і обговорюються.
ГІС — до 26,73 євро в місяць — особливо сердитий на тих австрійців, які повинні платити, не маючи можливості дивитися програми ORF в принципі.

В Австрії є платники GIS, які витрачають майже 321 євро на рік на виплату цього збору, не включаючи ORF протягом навіть і однієї хвилини — навіть не маючи можливості побачити її технічно. Тому що навіть якщо телевізор не отримує ніяких програм ORF з-за відсутності модуля CI або цифрової супутникової карти ORF, він в принципі готовий до прийому», і, відповідно, реєстрації та оплати.

Але, нарешті, на ринку з’явилося рішення!

В даний час в Австрії є три компанії, які пропонують це рішення ухиляння від сплати цього збору. Компанії Kagis, Nogis і Pop-Tech пропонують телевізори, які не підпадають під збір GIS. Всі три компанії пропонують телевізори без тюнерів, тім не менш, вони можуть показувати звичайну телепрограми через програми, ТВ-теки і потокове мовлення.

Перші пристрої «No-GIS» були продані вже у вересні 2017 року. Тільки одна компанія Nogis https://nogis.at/ продає до 600 таких телевізорів на місяць. Найпопулярнішим продуктом покупців є 55-дюймова модель, крім того, компанії як і раніше пропонують пристрої розміром 32, 43 та 65 дюймів. Ціни варіюються від 329 до 899 євро.

Фото:pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh