Економіка

ДП «Завод 410 ЦА» відновив для Шрі-Ланки військово-транспортні літаки Ан-32Б

Військово-транспортний літак Ан-32Б ВПС Шрі-Ланки

Державне підприємство «Завод 410 ЦА» відновило військово-транспортні літаки Ан-32Б для Військово-повітряних сил Шрі-Ланки.

Незабаром всі три літаки відправляться з України до місця постійної служби.

Перед підписанням акту виконаних робіт, літаки пройшли необхідні наземні та льотні випробування.

“Сьогодні підписано відповідні документи, залишились незначні нюанси щодо митного оформлення – і літаки готові повертатись на Шрі-Ланку для подальшої служби на благо Військово-Повітряних Сил країни!”, – повідомили у пресслужбі авіаремонтного підприємства.

Нагадаємо, 11 серпня 2020 року на Державне підприємство «Завод 410 ЦА» прибуло три літаки Ан-32Б Повітряних сил Шрі-Ланки для проведення капітального ремонту.

Перед цим фахівці ДП «Антонов» надали технічну допомогу Військово-повітряним Силам Шрі-Ланки у підготовці літаків до технічного перельоту до України.

«Завод 410 ЦА» відновив військово-транспортні літаки Ан-32Б для Шрі-Ланки

Фото: ДП “Завод 410 ЦА”

Також зазначимо, що Україна підписала контракт на ремонт та модернізацію трьох літаків Ан-32Б для Республіки Бангладеш, роботи проводитиме Державне підприємство «Завод 410 ЦА».

Вітчизняне авіаремонтне підприємство проведе капітальний ремонт, подовження технічного ресурсу та призначеного календарного терміну служби літаків Ан-32Б.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України