Економіка

ДП «Антонов» стало першим українським членом Асоціації аерокосмічної та оборонної промисловості Європи

Державне підприємство «АНТОНОВ» отримало індивідуальне членство в Асоціації аерокосмічної та оборонної промисловості Європи (ASD).

Про це передає Голос українською з посиланням на повідомлення українського авіаційного підприємства.

Це перший представник України в ASD.

Повідомляється, що участь в активностях Асоціації дозволить напряму і тісно співпрацювати, та обговорювати питання, які стосуються світової авіакосмічної галузі.

ДП «АНТОНОВ» стало першим українським членом Асоціації аерокосмічної та оборонної промисловості Європи

Фото: Олег Беляков

«Індивідуальне членство в ASD – це нові можливості для нас як для українського авіапідприємства. Оскільки ця європейська асоціація – це обʼєднання основних гравців ринку. Ми матимемо змогу брати участь у галузевих подіях, секційних групах та дискусіях за профільними напрямками: авіація, космос, оборонний сектор тощо. Ми вдячні за довіру нашим європейським партнерам. Впевнений, що ДП «АНТОНОВ» посилить своєю фаховою експертизою ASD», – зазначив Євген Гаврилов, в.о. генерального директора ДП «АНТОНОВ».

Генеральний секретар ASD Ян Пай привітав українське підприємство як нового члена ASD. Він наголосив, що членство ДП «АНТОНОВ» в ASD – це важливий крок на шляху до інтеграції української аерокосмічної галузі у європейську промислову екосистему

ДП «АНТОНОВ» стало першим українським членом Асоціації аерокосмічної та оборонної промисловості Європи

Фото: прес-служба Концерну УкрОборонПром

На глобальному рівні ASD є членом Міжнародної координаційної ради асоціацій аерокосмічної промисловості (ICCAIA), яка надає широкі можливості для світових виробників аерокосмічної промисловості. Це, наприклад, розробка міжнародних стандартів і правил, необхідних для безпеки повітряного транспорту. ICCAIA також визнана Міжнародною організацією цивільної авіації (ICAO – International Civil Aviation Organization) зі статусом спостерігача.

ДП «АНТОНОВ» стало першим українським членом Асоціації аерокосмічної та оборонної промисловості Європи

Перевезення на борту Ан-124-100 “Руслан” двох високотехнологічних машин з ЧПУ з Мілану (Італія), до Гамільтона (Канада). Фото: Антонов

«Історично саме ICAO розробляє глобальну авіаційну політику та стандарти, наше завдання – безпосередньо це впроваджувати на практиці. Міцна зв’язка ICAO-ICCAIA-ASD-«АНТОНОВ» і скоординована робота дозволять нам безпосередньо формувати галузь. Важливо брати активну участь у роботі Асоціації. Одне з пріоритетних питань, яке стоїть на порядку денному для ДП «АНТОНОВ», – це імпортозаміщення окремих компонентів та вузлів для літаків. Включення нас у робочі та секторальні групи ASD дозволить напряму комунікувати з компаніями-партнерами. Ми зможемо напрацьовувати колективні рішення, обмінюватися досвідом та мати спільні проекти в авіагалузі», – деталізував Віктор Авдєєв, заступник генерального директора з операційної та адміністративної діяльності ДП «АНТОНОВ».

ДП «АНТОНОВ» стало першим українським членом Асоціації аерокосмічної та оборонної промисловості Європи

Фото: Yura Tanchyn

Членство ДП «АНТОНОВ» в Асоціації дозволить отримати безпосередній доступ до компаній, які є партнерами та контрагентами українського авіапідприємства і з якими триває співпраця протягом останніх років.

Довідка

ASD є голосом європейської аерокосмічної, безпекової та оборонної промисловості, представляючи прямо чи опосередковано (через свої національні асоціації-члени) понад 4000 компаній з 19 європейських країн з більш ніж 880 000 працівників. На компанії-члени ASD припадає 98% обороту галузі та 93% зайнятості у Європі.

ДП «АНТОНОВ» стало першим українським членом Асоціації аерокосмічної та оборонної промисловості Європи

Літак Ан-32П зі складу ДСНС

Державне підприємство «Антонов» — українське державне авіаційне підприємство, що об’єднує конструкторське бюро, комплекс лабораторій, експериментальний та серійний завод, випробувальний комплекс. На підприємстві розроблено понад сто типів літаків та їх модифікацій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України