Авторські статті

Досить ховатися за спинами спецпідрозділів

Безглузді рішення судів, використання правоохоронних органів проти людей, провал соціальної політики і економіки – це докази одного: влада на чолі з Януковичем і урядом Азарова мають піти геть. І цього доб’ємося всі ми, громадяни України. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко на брифінгу в Верховній Раді.

“Провалилися спроби розділити Україну. Влада не зможе сказати, нібито на Майдан вийшли представники якогось регіону. На майдани вийшла вся країна. Бо і в Донецьку, і у Львові, в Харкові, Запоріжжі, і в Черкасах люди кажуть одне: терпець увірвався!”, – наголосив лідер “УДАРу”.

Він звернувся особисто до Януковича. “Досить ховатися за спинами спецпідрозділів! Кількість злочинів, які чинять за вашим наказом або від вашого імені, вже перевалила за критичний рівень. Відсутність адекватної реакції з боку глави держави означає, що він розділяє відповідальність за кров на українських вулицях. І за ті протиправні дії, які відбуваються щодо активістів кожного дня”, – підкреслив Кличко.

Політик висловив впевненість, що українці доб’ються виконання вимог, за які вже майже два місяці стоїть Майдан у Києві і майдани в інших містах України.

Кличко також звернувся до міліціонерів, прокурорів і суддів з тим, щоби вони визначилися, чи вони на боці народу чи зі злочинцями у владі. “Зараз – критичний час. Час ухвалення рішення. З ким ви? З народом – тоді забезпечте виконання законних вимог народу. Чи зі злочинцями у владі? Тоді нестимете відповідальність”, – підкреслив лідер “УДАРу”.

Він також відзначив, що “УДАР” вимагає створення парламентської слідчої комісії, яка розслідує всі випадки побиття активістів.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.