Доступні навушники – це величезний шмат ринку і сотні моделей, які продаються кожного дня. Цікаво що я тільки зараз взявся на огляд “доступних” навушників, адже існують блогери які вже збудували собі на цьому кар’єру. Рано чи пізно і я мав би звернути увагу на доступні рішення на ринку Hi-Fi звуку і судячи з усього цей момент настав.
Оскільки я спеціалізуюся на преміальному сегменті, ви вряд чи знайдете в цьому огляді якісь вихваляння, але це робить цей огляд ще більш цінним, адже я не звик до доступного цінового сегмента. Отже, дротові навушники Knowledge Zenith EDX Pro отримають сьогодні найприскіпливішу оцінку від того, хто звик до навушників від 400 баксів.
Knowledge Zenith EDX Pro – це однодрайверні навушники вартість яких не сягає навіть 20 доларів. Це вже цікаво, адже такі навушники по кишені будь-кому. Та чи варто витрачати більше?
Зовнішній вигляд чи коробка за ціною амбушур?
Навушники Knowledge Zenith EDX Pro потрапляють до покупця у невеличкій білій коробці на якій зображені безпосередньо самі навушники. Придбати такі ви можете на сайті Soundmag.
Що ж стосується комплектації, то все що пропонує компанія – це 3 пари амбушур, але якщо врахувати що для деяких навушників амбушури коштують дорожче, ніж ці навушники – комплект можна вважати досить прийнятним.
Дизайн навушників приємно порадує тих, хто хотів би придбати не лише навушники, але й модний аксесуар. Навушники виконані з прозорого пластику, тож можна розгледіти що саме всередині них. Такий дизайн має попит серед початківців у світі аудиофілів, тож я впевнений що ця модель знайде свого покупця.
Якість і зручність
На фоні більш дорогих моделей Knowledge Zenith EDX Pro можна вважати пушинкою. Вага навушників складає всього-на-всього 15 грамів, що позитивно відображається на відчуттях під час їх використання.
Більш комфортними Knowledge Zenith EDX Pro також робить ергономічна форма корпусу яка намагається повторити будову вушної раковини слухача. Така конструкція не тільки знімає напругу з вух, але й відтворює досить помітний ефект нативного шумопоглинання. Варто відзначити що нативне шумопоглинання досить непогано справляється зі своїм завданням і бажаючи послухати улюблений трек в цілковитій тиші ви матимете змогу це зробити.
Дріт і мікрофон
Оскільки ця модель розрахована на початківців та на покупців яким просто сподобається незвичайний зовнішній вигляд цих навушників – в них є вбудований мікрофон. Судити про якість мікрофона у навушниках за 20 баксів досить складно, тому скажу лише що він прийнятної якості.
Дріт у цієї моделі виготовлений з безкисневої міді 5N OFC що позитивно відображається на якості сигналу. Такого дроту більше ніж достатньо початківцям, але якщо ви вже мали досвід використання аудиофільських навушників – обов’язково раджу замінити стоковий дріт на щось більш цікаве. Гарантую, це стане відчутним апгрейдом і суттєво позначиться на якості гри цих навушників.
Я усіма силами намагаюся відмовитися від жартів у дусі “вони грають і це вже добре”, тому про якість звуку в цій моделі ми поговоримо максимально коротко.
Найкращими на мою думку у Knowledge Zenith EDX Pro є низькі частоти. Вони виражені та точні, не губляться на фоні інших. Середні частоти досить яскраві, але відчувається їх синтетичність. Що стосується високих частот – вони порадували принаймні тим, що вони є і вони не намагаються показати що вони найгучніші. Під час прослуховування ВЧ не виникає бажання вимкнути навушники, а отже їх цілком можна назвати прийнятними як для навушників за 20 баксів.
Підбиваючи підсумки можна сказати що ця модель це непоганий варіант для тих, хто лише знайомиться зі світом аудиофілів. Для досвідчених ця модель навряд чи підійде, адже вона має немало мінусів з точки зору саме професійного прослуховування. Але якщо вам цікаво придбати дешевий Hi-Fi – ця модель буде найкращим варіантом.
Джерело для цієї статті – це огляд на сайті Soundmag. Там ви можете дізнатися більше стосовно цієї моделі та безпосередньо придбати її.