Дострокові вибори президента та парламенту мають відбутися вже у березні 2014 року

Позачергові вибори Президента та парламенту мають відбутися вже у березні 2014 року на чесних демократичних засадах. Про це лідер “УДАРу” Віталій Кличко заявив журналістам в кулуарах Верховної Ради.

Він зазначив, що в тій кризі, в якій знаходиться Україна, не час в парламенті розглядати поточні питання порядку денного, коли мільйони людей вимагають змін у власному житті.

“Єдина цінність парламенту сьогодні – стати над партійними інтересами і груповою лояльністю. І знайти вихід із політичної кризи. Історія України показує: таким виходом були дострокові вибори”, – додав він.

Віталій Кличко наголосив, що це дозволить перейти від конфронтації до вибору і роботи. “Президент на круглому столі сказав, що не боїться перезавантаження влади. То нехай доведе це в чесній боротьбі на дострокових виборах! І ці вибори мають відбутися у березні 2014 року”, – сказав він.

Кличко звернувся до депутатів від Партії регіонів з тим, аби ті визначилися по який бік – добра чи зла – вони знаходяться.

Кличко зазначив, люди не хочуть жити в тих умовах, які їм пропонує влада. “Ви добре розумієте, чому люди вийшли на вулиці. Бо терпець увірвався. Їх обдурили. Потім позбавили права на пенсію, нормальну роботу, чесний суд і гідне життя”, – сказав Віталій Кличко.

Лідер “УДАРу” підкреслив, що в приватних розмовах депутати від Партії регіонів підтримують прагнення людей жити краще і неприпустимість затикати їм роти поліцейськими дубинками. Він закликав провладних депутатів приєднуватися до опозиції та разом відстоювати права людей.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh