Дослідники виявили, що самки леопарда більш різноманітні в харчуванні

Було проведено дослідження раціону леопардів групою вчених з Інституту Лубніца. Після тривалого спостереження за тваринами дослідники виявили, що самки більш різноманітні в їжі. Результати спостереження були опубліковані в Journal of Zoology.

Раціон леопардів включає у собі різні види тварин, що мешкають в африканській савані. Ці хижаки полюють на бородавочників, так і на зайців. Дослідників зацікавило питання про ті, чі є у леопардів певні харчові звички і як на них впливають різні фактори. Група фахівців з Інституту Лубніца вирішили провести дослідження в зоопарку дикої природи, проаналізувавши раціон харчування леопардів, які живуть в центральній частині Намібії.

Для дослідження фахівцям потрібні були вуса леопардів. Вони взяли вуса довжиною від 8 до 10 см у самців і самок для того, щоб визначити їх раціон. На різноманітність якого вказували ізотопи вуглецю і азоту на вусах тварин. У самок поєднання цих речовин дозволив дослідникам зробити висновок, що вони більш різноманітні в їжі, як стверджує автор дослідження Христина Фогта.

По-перше, самки леопарда менше розміру, а по-друге вони прив’язана пов’язані до свого потомства. З цих причин вони воліють полювати на всіх дрібних тварин, які попадуться у них на шляху. Вчені вважають, що дослідження звичок леопардів допоможе зберегти життя диким тваринам, так як вони часто стають жертвами місцевих фермерів, які звинувачують їх у поїданні домашнього худоби.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh