Авторські статтіТехно

Дослідники виявили, що самки леопарда більш різноманітні в харчуванні

Було проведено дослідження раціону леопардів групою вчених з Інституту Лубніца. Після тривалого спостереження за тваринами дослідники виявили, що самки більш різноманітні в їжі. Результати спостереження були опубліковані в Journal of Zoology.

Раціон леопардів включає у собі різні види тварин, що мешкають в африканській савані. Ці хижаки полюють на бородавочників, так і на зайців. Дослідників зацікавило питання про ті, чі є у леопардів певні харчові звички і як на них впливають різні фактори. Група фахівців з Інституту Лубніца вирішили провести дослідження в зоопарку дикої природи, проаналізувавши раціон харчування леопардів, які живуть в центральній частині Намібії.

Исследователи обнаружили, что самки леопарда более разнообразны в пище

Для дослідження фахівцям потрібні були вуса леопардів. Вони взяли вуса довжиною від 8 до 10 см у самців і самок для того, щоб визначити їх раціон. На різноманітність якого вказували ізотопи вуглецю і азоту на вусах тварин. У самок поєднання цих речовин дозволив дослідникам зробити висновок, що вони більш різноманітні в їжі, як стверджує автор дослідження Христина Фогта.

По-перше, самки леопарда менше розміру, а по-друге вони прив’язана пов’язані до свого потомства. З цих причин вони воліють полювати на всіх дрібних тварин, які попадуться у них на шляху. Вчені вважають, що дослідження звичок леопардів допоможе зберегти життя диким тваринам, так як вони часто стають жертвами місцевих фермерів, які звинувачують їх у поїданні домашнього худоби.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.