Авторські статтіТехно

Дослідники відкрили спосіб заощадити гроші

Вчені-економісти з США спантеличені життєво важливою проблемою збереження готівкових коштів. Завдяки докладеним зусиллям їм вдалося відкрити спосіб, що дозволяє економити гроші. Результати дослідження були озвучені на зборах Американської психологічної асоціації.

На думку фахівців, щоб уникнути зайвих витрат необхідно зосередиться виключно на майбутніх планах, а також не піддаватися емоційним душевним поривам, які є головним ворогом економії. У такому разі з’являється шанс зберегти оптимальний фінансовий баланс.

Співавтор експерименту Сара Ньюкомб стверджує, розроблена методика, яка полягає у поданні перспективного майбутнього у всіх фарбах, сприяє скороченню необдуманих витрат, які людина здійснює імпульсивно, а згодом починає про них шкодувати. Крім того, в ході експерименту було встановлено, використання коштів на кредитних картах також підвищує рівень витрат, від яких можна відмовитися.

Причина проведення цього експерименту полягає в збільшення кількості людей пенсійного віку на території США. Однак, проведений порівняльний аналіз доводить, пенсіонери 1980-х накопичили на 40% більше коштів, ніж літні люди в теперішній період часу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України