Новини з Австрії

Дослідження показало, що австрійці переоцінюють своє вміння плавати

Нещодавнє дослідження щодо наявних навичок плавання показало, що австрійці часто переоцінюють свої, а також здібності своїх дітей.

В Австрії щорічно тоні 40 осіб, п’ятеро з них — діти. Тільки половина австрійців до 19 років вміє плавати, сказавши керівник Kuratorium für Verkehrssicherheit (KFV) Отмар Танн на прес-конференції у вівторок у Відні. Кожен рік початок купального сезону супроводжується нижчою нещасних випадків. Багатьох випадків можна уникнути, маючи хороші навички плавання, показує дослідження “So schwimmt Österreich”, яке було проведено спільно з Червоним Хрестом і вперше висвітлило цю проблему.

Дослідження виявило страхітливі цифри: 8% населення у віці від 5 років і старше не вміють плавати, а 7 з 10 вчаться плавати у своїх батьків. Лише близько 5% батьків дітей у віці до 5 років оцінили навички плавання своїх дітей як упевнені або дуже впевнені.

Фахівці, перш за все, звернулися до приватних осіб з проханням убезпечити свої домашні басейни і ставки для купання і дозволяти дітям плавати тільки в присутності кількох дорослих. Харальд Херц, головний лікар Червоного Хреста, порекомендував всім пройти курс першої допомоги для можливості екстреної допомоги потопаючому і привів правильний алгоритм дій при зупинці дихання: «Наберіть 144, перейдіть на гучний зв’язок і негайно починайте масаж серця».

За матеріалами: vienna.at
Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України