Авторські статтіНовини

Дослідження бактерій допоможе знайти шляхи лікування різних захворювань

Фахівці з Каліфорнійського університету в Санта Барбарі виступили в підтримку фундаментальної клітинної біології. Вчені впевнені, що дослідження в області нейродегенерації можуть бути ключем до ліків від так званих «невиліковних» захворювань, таких як хвороба Альцгеймера і Паркінсона.

«Ми вважаємо, потрібно зрозуміти захворювання, щоб зробити прорив в його лікуванні, – зазначив Косик, професор нейронауки у відділі молекулярної, картатій біології. –
На відміну від прикладної науки в області нейробіології, медицина, більшою мірою, орієнтована на технології, використовувані для лікування в конкретних умовах. Вивчаючи модель організму дрозофілів і хробака, ми досліджували вплив на них нейродегенеративних захворювань. За допомогою даної роботи можна створити міцну основу для лікування, що виходить за межі одного захворювання, і які допоможуть створити інструменти для раннього виявлення і профілактики хвороб».

Косик зазначив, вчені і офіційні особи зацікавлені в тому, щоб знайти швидкі шляхи лікування захворювань, при цьому з невеликими витратами для фундаментальної науки. «Але не завжди всі думали так. Іноді наука, рухома цікавістю, відкриває двері для великих відкриттів. Так, нам нещодавно вдалося створити так звані трифосфати, феноменальний і універсальний інструмент генного редагування, який використовується дослідниками для лікування хвороб. Він робить клітини несприйнятливі до вірусу і пригнічує гени, що викликають рак».

Дана технологія не буде доступна, заявив вчений, якщо люди не зроблять фундаментальних досліджень на біохімічні реакції в бактеріях.
«Існує безліч форм життів, але ми ігноруємо їх, не звертаємо уваги на взаємодію бактерій з нашим організмом, тому не можемо вилікувати багато хвороб», – додав Косик.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.