Авторські статті

5 000 років тому люди їли гризунів

Зарубіжні дослідники прийшли до висновку, що 5 000 років тому жителі Європи вживали гризунів в якості закуски. Відповідна інформація з’явилася на сторінках видання Royal Society Open Science.

До таких висновків прийшли археологи з Шотландії, які проводили роботи на території селища Скара Брей. Дослідникам вдалося виявити близько 60 000 кісток маленьких ссавців. Сам маленький острів Скара Брей складається із залишків восьми кам’яних будинків.

Саме в цих будинках археологам вдалося виявити велику кількість кісток мишей, які зазвичай намагаються триматися подалі від будинків. Саме ця знахідка дослідників підштовхнула на думку, що мишей в будинок приносили навмисно.

Також уважно дослідивши рештки гризунів, вчені відзначили сліди опіків на кістках, це означає, що перед вживанням їх готували на вогнищі. Однак фахівці відзначили, що це всього лише припущення і вони продовжують свої роботи на даній території.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Открою вам наверное тайну – в 32-33 годах прошлого века, во время геноцида в Украине – степные грызуны – суслики – были лучшей едой, со слов моего дедушки, после того как закончились коровы, кони, а потом кошки и собаки в селе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.