Авторські статтіФотогалерея

Дорога в лісі – причина масової рубки лісів у Карпатах. Фото

Лісова мафія у Карпатах нищить українські лісі з новою силою. Незважаючи на те, що 3 жовтня Петро Порошенко підписав закон щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів. Про що повідомлено на офіційному сайті Президента. У повідомленні уточняють, що згідно із новим законом в декілька разів підвищено штрафи за незаконну рубку і знищення лісових культур та молодняка.

Але це не спиняє лісову мафію навіть на горі Захар Беркут, біля великої кількості туристів. Ось що можна побачити поруч з підйомником на гору :

в Карпатах рубають ліси

лісова мафія рубає ліс на Захар Беркут

вирубка лісів на Захар Беркут

 

рубка лісів у Карпатах

“Дорога в лісі – причина вирубки для лісової мафії. Вони проходять там, де найцінніші дерева”, – повідомив місцевий мешканець. Поруч підйоника видно невелику кількість зрізаних дерев. Пройтися далі – нашому погляду відкривається автобани без асфальту на горах. Дорога рівна, з широким узбіччям в самому лісі. Тільки для кого?

причина рубки лісу в Караптах - дорожні роботи

дорога на Захар Беркут - зрубанонайкращі дерева

Пильнують тих, хто сторожує тих, хто рубає ліси в Карпатах

Такою була відповідь на питання про можливості заробітку в околицях Славське, крім обслуговування туристів. Але радує те, що більшість місцевих мешканців проти вирубки лісів в горах, адже зрозуміли що це пахне бідою.

Голі Карпати нікому не будуть цікаві

На горі Захар Беркут відкривається дійсно красивий краєвид. Але є можливість побачити те, що коїть лісова мафія. Вони не спиняються навіть зараз, коли вся деревина має чіпуватися.

рубки у Карпатах

в Карпатах вирубують ліс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh