Авторські статтіФотогалерея

Дорога в лісі – причина масової рубки лісів у Карпатах. Фото

Лісова мафія у Карпатах нищить українські лісі з новою силою. Незважаючи на те, що 3 жовтня Петро Порошенко підписав закон щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів. Про що повідомлено на офіційному сайті Президента. У повідомленні уточняють, що згідно із новим законом в декілька разів підвищено штрафи за незаконну рубку і знищення лісових культур та молодняка.

Але це не спиняє лісову мафію навіть на горі Захар Беркут, біля великої кількості туристів. Ось що можна побачити поруч з підйомником на гору :

в Карпатах рубають ліси

лісова мафія рубає ліс на Захар Беркут

вирубка лісів на Захар Беркут

 

рубка лісів у Карпатах

“Дорога в лісі – причина вирубки для лісової мафії. Вони проходять там, де найцінніші дерева”, – повідомив місцевий мешканець. Поруч підйоника видно невелику кількість зрізаних дерев. Пройтися далі – нашому погляду відкривається автобани без асфальту на горах. Дорога рівна, з широким узбіччям в самому лісі. Тільки для кого?

причина рубки лісу в Караптах - дорожні роботи

дорога на Захар Беркут - зрубанонайкращі дерева

Пильнують тих, хто сторожує тих, хто рубає ліси в Карпатах

Такою була відповідь на питання про можливості заробітку в околицях Славське, крім обслуговування туристів. Але радує те, що більшість місцевих мешканців проти вирубки лісів в горах, адже зрозуміли що це пахне бідою.

Голі Карпати нікому не будуть цікаві

На горі Захар Беркут відкривається дійсно красивий краєвид. Але є можливість побачити те, що коїть лісова мафія. Вони не спиняються навіть зараз, коли вся деревина має чіпуватися.

рубки у Карпатах

в Карпатах вирубують ліс

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.