Авторські статті

Доповідаю українському народу. Янукович пропав.

Всю ніч разом з головою СБУ Валентином Наливайченко займалися врегулюванням ситуації в Севастополі і … пошуком екс -глави держави.

21 – го в п’ятницю В.Ф. Янукович , у супроводі А.П. Клюєва , вилетів вертольотами з Києва в Харків , маючи намір взяти участь у з’їзді депутатів партії регіонів у Харкові .

22 -го в суботу Янукович , переночувавши в держрезеденціі в Харкові – відмовився від участі в з’їзді, записав відеозвернення і вертольотами полетів до аеропорту Донецька .

Після прибуття в аеропорт Донецька, разом з охороною, з вертольотів пересів на два приватних літака типу Фалькон . Намагався вилетіти. Прикордонна служба перешкодила вильоту.

Після чого Янукович відбув до держрезиденції в Донецьку , де і пробув кілька годин.

Пізнього вечора 22 -го , автомобілями , без супроводу ДАІ, кортеж Януковича відбув до Криму.

23-го ( неділя ) прибув до Криму. Зупинився в одному з приватних санаторіїв , навмисно ігноруючи державні спец об’єкти , в тому числі – спеціалізовану президентську держдачу , на яку раніше припускав прибути .

Дізнавшись про рішення парламенту по призначенню в.о. президента України Турчинова О. В. , і про виліт до Криму новопризначених голів МВС та СБУ , Янукович спішно покинув приватний санаторій у напрямку до аеропорту Бельбек , в якому до цього часу вже перебували ми з Наливайченком .

У 23-50 Янукович , не доїжджаючи до аеропорту Бельбек , зупинився в приватній резиденції в районі Балаклави. Зібрав свою охорону – запитав , ” хто з ним буде в супроводі далі “, а ” хто залишиться тут ” . Частина співробітників УДО висловило бажання ” залишитися тут ”

З частиною охорони Янукович , у супроводі А.П. Клюєва трьома машинами відбув у невідомому напрямку – відключивши всі види зв’язку.

Інформуя на сьогоднішній ранок . Порушено кримінальну справу за масових вбивств мирних громадян. Янукович і ряд інших посадових осіб ОГОЛОШЕНО В РОЗШУК.”

Інформація від Арсена Авакова, в.о міністра внутрішніх справ

Проте, потрібно також сказати, що інформація про розшук Януковича, поки що не підтверджена на офіційному сайті МВС

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України