Війна РФ проти України

Донецька область підготувалася до ядерного удару з боку Росії

У Донецькій області українська влада відпрацювала алгоритм дій на випадок ядерного удару РФ по одному з об’єктів інфраструктури в регіоні, повідомила прес-служба Донецької обласної військової адміністрації.

Алгоритм дій відпрацьовано в онлайн режимі. Голова Донецької ОВА Павло Кириленко зазначив, що поліція, медики, рятувальники та влада має знати, як слід чинити в таких умовах з урахуванням чинника погоди.

“Маємо бути готовими до будь-якого розвитку подій, оскільки загнаний щур зі свого бункера може віддати навіть найбожевільніший наказ. У такому разі реагувати потрібно буде швидко і злагоджено”, – сказав Кириленко.

“Маємо бути готовими до будь-якого розвитку подій, оскільки загнана щура зі свого бункера може віддати навіть найбожевільніший наказ. У такому разі реагувати потрібно буде швидко і злагоджено”, – сказав Кириленко.

Раніше повідомлялося, що під час учорашньої ракетної атаки оккупанти застосували ракету X-55 без боєголовки. На ній було встановлено імітатор ядерного заряду. Запаси крилатих ракет у РФ продовжують виснажуватися, тоді як українська система ППО стає дедалі ефективнішою. Для ураження інфраструктурних об’єктів оккупантам доводиться запускати ракети десятками. У цьому мети досягають лише одиниці. У зв’язку з цим вони почали використовувати ракети з макетами ЯЗУ для навантаження систем ППО.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України