ЄС|NATO

Донбас потрібно визнати тимчасово окупованою територією

  Вчора в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV представниця «Опозиційного блоку» Наталія Королевська закликала українську владу негайно організувати виплати пенсій пенсіонерам і зарплат бюджетникам для жителів тієї частини Донбасу, яка нині перебуває під контролем російських і проросійських бандитів!

У зв’язку з чим мені згадалося відомий вислів: послухай жінку і зроби навпаки!

Прислухатися до цього мудрого наставляннюя потрібно, я вважаю, в даному випадку не тільки тому що з вказаною ініціативою виступила жінка, але ще й тому, що цією жінкою є саме Королевська. Яка, як відомо, в велику політику потрапила в якості парламентарія від БЮТ, що не завадило їй піти працювати в уряд Януковича-Азарова якраз тоді, коли колишній бандитський режим запроторив за грати лідера БЮТ Тимошенко.

Що ж до суті призову Королевської, то з ним можна категорично погодитися – тим більше після того як 2 листопада в так званих республіках ДНР і ЛНР були проведені фейкові вибори керівництва і парламентів.

Українська влада вже давно не контролює захоплену терористами частина Донбасу. І звідти також давно не надходить ні копійки надходжень до держбюджету, Пенсійного фонду та інших соціальних фондів України. Тому і платити туди пенсії і зарплати, а також постачати туди безкоштовно газ, Київ не повинен. Нехай так звані керівники ДНР і ЛНР самі знаходять гроші на ці цілі або вимагають їх у свого московського шефа Путіна, який і організував захоплення Донбасу бандитами!

Я ж давно вже пропоную на законодавчому рівні надати окупованій бойовикам частини Донбасу статус тимчасово окупованій зони – як це було навесні зроблено щодо незаконно анексованого Росією Криму. І хочу сподіватися, що таке справедливе рішення буде прийнято, нарешті, сьогодні ввечері на засіданні РНБО, яке збирає президент Порошенко в зв’язку грубим порушенням Росією Мінських домовленостей по Донбасу.

Дописувач: Экономика от Пророка

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Хотіли Росію-хай вона їх годує, чи бойовики, чи хто-небудь ще. Проукраїнські люди, практично всі виїхали звідти. Мало того , що ми платимо занадто велику ціну, яка вимірюється людськими життями, також даємо гроші на нашу армію, чому ми ще повинні платити їм (лугандонам)і за що? Донбас уже давно нас не годує.І взагалі, по людськи у них не виходить. Вимкніть їм світло, газ і хай тішаться новою владою по самі вуха.Пора припинити те кровопролиття, яке є на сході України, бо останнім часом складається враження, що нашій владі це вигідно. Скільки ще і хто буде наживатися на продажу зброї, захисних речей і т.д? Скільки ще людей буде гинути, а нам, пересічним громадянам будуть брехати, плюючи в очі.Терпіння людське не безмежне. Кращі представники нації гинуть під кулями-це прямий геноцид.Хто за це відповість?Хто поверне матерям синів, жінкам чоловіків і дітям батьків?Хто воскресить невинно вбитих дітей? Ви, хто довів нашу державу до цього втопилися в крові і будете прокляті разом з вашими нащадками. Путін знищить Росію, але перед тим він добряче пошматує нас.Глобальна політика.Сумно, що дуже мало людей розуміє, що відбувається насправді. Згадайте Балкани, Арабську весну, прийшла наша черга.Москаль наступний, хоча, як на мене, цьому загарбнику туди і дорога. Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.