Життя

Домушники в Україні стали використовувати спеціальні знаки. ТАБЛИЦЯ

Що придумали?

В Україні злодії і квартирні злодії часто використовують власну систему позначок та символів, які передають інформацію про власників квартир, скільки людей проживає, є цінне, який розпорядок дня у господарів, у відпустці чи ні. Нещодавно у Києві активісти змогли розшифрувати такі “маячки”, завдані біля вхідних дверей, і повідомили про це правоохоронцям. У підсумку грабіжників вдалося спіймати на гарячому. Виявилося, що раніше їх помічали в різних районах і масивах столиці близько нових житлових комплексів. Про це передають “Вести”.

Квартирні злодії використовують багатий арсенал різноманітних пристроїв і примочок для небажаних візитів в квартири киян, коли їх немає вдома. Тут і різні системи відеоспостереження, пошук платіжок від комунальників, сірники і волосинки в дверях, монетки на килимку та інше.

Випадок затримання банди злодіїв у Голосіївському районі на вул. Маршал Конєв після того, як мешканці змогли зрозуміти зміст написів і малюнків біля своїх дверей, може послужити хорошим кейсом. Так, потрібно знати, на що слід звертати увагу.

Домушники в Украине стали использовать специальные знаки. ТАБЛИЦА

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України