Домінуючі чоловіки схильні до швидкого прийняття рішень

Експеримент показав, що чоловіки, схильні до домінування, стануть більш надійними партнерами у вирішенні складних ситуацій.

Швейцарські вчені за допомогою декількох експериментів з’ясували, що домінуючі в суспільстві чоловіки схильні до швидкого, а головне точного прийняття рішень. У дослідженні взяли участь 240 осіб чоловічої статі. За допомогою стандартного опитувальника вчені з’ясували, у кого з них основна схильність до домінації і чоловіків розділили на дві групи. У першому експерименті необхідно було визначити емоцію по чорно-білій фотографії і натиснути відповідну кнопку. У іншому піддослідні повинні були запамятати 15 людських облич на фотографіях і після цього їм показали ці фото упереміш з новими обличчями. Третій експеримент полягав у тому, щоб запамятати заздалегідь показань маршрут і потім визначити, чи правильну дорогу показує дослідник чи ні. У четвертому необхідно було показати свою реакцію. Випробовувані повинні були натискати певну кнопку, коли на екрані виникав квадрат.

Результатами дослідження стало те, що в перших трьох випробуваннях чоловіки зі схильністю до домінування набагато швидше приймали потрібні і точні рішення, в останньому ж обидві групи показали приблизно однаковий результат, так як там не було необхідності щось вирішувати, потрібно було включити швидкодію. Після цього швейцарські дослідники з допомогою електроенцефалографії вдалося зафіксувати підвищену амплітуду мозкової активності учасників з високим показником схильності до домінування приблизно через 240 мілісекунд після пред’явлення стимулу. Таким чином, пристрій підтвердив попередній результат.

В майбутньому подібні експерименти вчені планують провести також серед жінок.

Раніше вчені з’ясували, що сучасні чоловіки не схильні до частої зміни партнерів, так як самі по собі найчастіше в реальному житті більш закриті, ніж в інтернеті, а також боятися пошкодувати про зміну хорошого для них варіанти на мене прийнятний.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh