Поліція міста Лінца в Австрії попереджує про потрапляння в обіг особливо небезпечних наркотиків

Поліція міста Лінца (Верхня Австрія) попереджує про потрапляння в обіг особливо небезпечних наркотиків — екстазі, які мають на собі маркування відомого бренду «Dom Perignon», зробленого зловмисниками, по всій видимості, для додання таблеткам якогось відтінку вишуканості.

Як повідомляють в поліції прийом навіть однієї такої таблетки викликає смерть людини. В одній такій зеленій таблетці міститься 135,1 мг активного інгредієнта МДМА (метилендіоксі-метил-амфетаміну), тоді як для настання смерті для людини з середніми параметрами достатня і 120 міліграм МДМА.

У минулий вівторок, 17 липня, в кущах центрального парку Лінца був виявлений згорток, в якому знаходилися 492 таблетки екстазі з маркуванням «Dom Perignon». Ще 17 таблеток були вилучені на території Центрального залізничного вокзалу Лінца в афганця, який має статус прохача притулку.

За наявною інформацією, затриманий афганець підозрюється в розповсюдженні наркотиків, в тому числі серед неповнолітніх, наймолодшому з яких було всього тринадцять років.
Влади Лінца настійно просять відмовитися від будь-якого вживання таблеток з таким маркуванням.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh