Життя

Докладати зусилля – це більше, ніж просто писати повідомлення (так йому і скажи)

Ось чому ти повинна піти. Піти, тому що нічого не зміниться.

Прилагать усилия – это больше, чем просто писать сообщения (так ему и скажи)

Докладати зусилля – це значить виходити з зони свого комфорту, щоб знаходити час для тебе.

Це не просто писати тобі, коли йому зручно. Це не просити тебе приїхати в останню хвилину, коли йому нудно і всі інші його друзі зайняті.

Це не відповідати на твої повідомлення, коли одна ти перша пишеш. Це не погоджуватися побачитися, коли одна ти будуєш плани і знаходиш час, що підходить вам обом.

Зусилля – це писати тобі в обідню перерву, навіть якщо у нього лише пару вільних хвилин. Це питати себе, коли ти будеш вільна в найближчі дні, щоб не пропустити можливість зустрічі. Це змінювати його розклад, щоб бачити тебе частіше.

Зусилля – це приїжджати до тебе додому з піцою, хоча ти не просила його про це. Це придумувати побачення так, щоб тобі сподобалося, навіть коли ти не очікувала від нього такого. Це намагатися з усіх сил викликати твою усмішку, щоб ти не відчувала, що любов одностороння.

Відправляти ранкове повідомлення не достатньо – якщо це все, що він робить. Ти не повинна відчувати щастя, прокидаючись від повідомлення, що ти йому не байдужа, якщо він це не доводить. Ти не повинна відчувати щастя, чуючи, що він сумує за тобою, якщо він нічого при цьому не робить.

Слів не достатньо. Він повинен діяти. Він повинен робити все, щоб побачитися з тобою. Тому що зусилля – це більше, ніж обіцянки. Це значить виконувати обіцянки.

Якщо ти йому не байдужа, він не дозволить життю втрутитися у ваші відносини. І неважливо, наскільки він зайнятий. Він знайде час для того, що дійсно важливо. Може, він менше годин посидить з друзями. Може, він на годину або дві менше поспить.

Але якщо він хоче тебе, він знайде час для тебе.

А якщо ні, то він докладатиме мінімальні зусилля, лише б ти не загубилася далеко. Він буде продовжувати говорити, що сумує, що хоче зустрітися, але ніколи не призначить побачення.

Він буде вибачатися, що такий неорганізований, і обіцяти, що скоро все зміниться. Він буде тягнути все це так довго, скільки зможе.

А потім ти залишишся з розбитим серцем. Тому що, якщо він не хоче докладати зусиль, якщо він не намагається вразити тебе на початковому етапі відносин, то він і не буде цього робити потім, через місяці і роки.

Ось чому ти повинна піти. Піти, тому що нічого не зміниться. Ти не повинна робити всю роботу у відносинах. Ти не повинна приймати його жалюгідні виправдання за зусилля.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. А если он с самого начала будет тебе всячески угождать – смело лезь ему на шею, вредничай , лги,опаздывай, требуй подарки каждый день. Ведь по другому ты просто не умеешь )))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nineteen − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.