«Док»: Йому лише 19, але він воює вже другу ротацію

«Док» навчався у медичному коледжі, та вирішив, що буде кориснішим тут, в окопах. Тому призупинив навчання і підписав контакт.

Він зізнається, що поранених у бою рятувати, на щастя, не довелося. А от із застудами та ГРВІ, зірваними спинами та саднами до нього звертаюся постійно. «А ще навесні та на початку літа, коли кругом пилок від цвітіння, часто трапляються алергії. Адже ми стоїмо у полях», – каже хлопець.

У коронавірусі великої проблеми для передової не вбачає. «По-перше, ми тут всі по-суті, і так в ізоляції. І підхопити вірус можемо лише від людей, які приїздять до нас із «великої землі». А їх не так багато. По-друге, якщо я у когось будуть ознаки хвороби, ми одразу ж повідомляємо вищому керівництву, і людину одразу ж ізолюють та везуть у шпиталь. У такому випадку сам я не маю нікого лікувати», – зазначає хлопець.

Хтось може сказати, що у 19-річної людини може бути недостатньо досвіду для лікування людей. Але ми пишаємося, що у нашу бригаду приходять такі бійці як «Док»! Не зважаючи на молодість, вони не бояться брати на себе відповідальність і чітко розуміють, за що воюють.

93-тя ОМБр Холодний Яр

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh