Авторські статтіТехно

Додаток для iPad Canvas дозволяє створювати докладні 3D-моделі приміщень. Відео

Керівництво компанії Occipital випустила новий додаток для власників iPad. З допомогою Canvas і Structure Sensor користувач за кілька секунд зможе побудувати 3D модель будь-якої будівлі з урахуванням розмірів вікон і дверей усередині приміщення.

Перша згадка про програму з’явилася три роки тому. Саме тоді компанія Occipital почала збори коштів на реалізацію проекту. Після того, як їм вдалося накопичити суму для стартапу, був заявлений реліз. Розробники презентували сучасний пристрій Structure Sensor для iPad, призначений для створення тривимірних моделей будь-якої юудівлі. Крім зовнішніх показників, апарат здатний формувати всі пропорції внутрішніх деталей. Після всього на планшет відправляється проект 3D моделі.

Напередодні в App Store з’явився додаток, призначений для обробки графічних зображень розширення CAD. Саме в такому форматі розробники вирішили зберігати всі отримані результати, щоб надалі користувач зміг обробляти їх і наносити поверхневі шари. Важливою перевагою є формування всіх розмірів і пропорцій деталі. Вартість Structure Sensor складає 379 доларів, а програму Sensor з можливістю обробки можна придбати безкоштовно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України