Техно

Додаткові функції холодильників

1Тепер поговоримо про додаткові функції холодильника, в наш час їх величезна кількість. В деяких випадках це веде до поломки холодильника. Майже всі прилади мають гарантійний термін. Але що робити коли термін вийшов? Якщо поломка сталася наприклад в Києві можна знайти допомогу в розділі: ремонт холодильников на дому Киев, ця послуга дуже зручна, адже майстер приходить до вас і вам непотрібно думати про перевезення вашого холодильника, а також ви економите час який би затратили на пошук майстерні.

Отже головні додаткові функції холодильників:

Автономне збереження холоду.

При відключенні електрики, в морозильній камері холодильника зберігається холод тривалий час.
Антибактеріальне покриття.

Усередині холодильника, на внутрішніх стінках використовується спеціальне покриття, яке містить безліч з’єднань срібла, які не дозволяють жити і розмножуватися бактеріям і мікробам, які дуже часто з’являються в звичайних холодильниках і псують продукти.

Вбудований телевізор – ця функція використовується тільки у великих апаратах, і значно збільшує їх ціну. Розмір екрану такого телевізора не перевищує 15 дюймів.

Генератор льоду.

У приладі вбудовано пристрій для отримання льоду.

Рівень шуму. Намагайтеся купувати техніку, у якій він менше 40 дБ, інакше інші моделі доставлять певний дискомфорт.

Захист від дітей. Це можливість заблокувати двері або панель керування холодильником.

Зона свіжості. Це наявність окремої камери з температурою рівною 0 градусів.

Індикація відкритих дверей. Світлові або звукові сигнали при відкритих дверях.

Режим «Відпустка». Завдяки цьому режиму, коли ви їдете з дому у відрядження чи відпустку не доведеться вимикати холодильник і залишати відкритими двері. Досить просто виставити цю функцію і неприємного «затхлого» запаху за час вашої відсутності не утворюється. У такому режимі холодильник працює і підтримує постійну температуру + 15 ° С, а електроенергія економиться до 30-40%.

«Ліва петля». Додаткова опція для лівші.

Дизайн і колір. У наш час виробники не обмежуються стандартним дизайном білого кольору, в магазинах зараз продаються холодильники будь-якого кольору і форми. Найголовніше, щоб він підходив до дизайну вашої кухні або іншого місця, де він буде стояти.

Вбудований годинник. Годинники нам завжди знадобляться, тому їх ставлять на більшість побутової техніки. Але це не надто важливий критерій вибору.

Також не забувайте, подивитися, як виглядають камери в холодильнику, і чи вистачить їх вам. Зараз в них встановлено від однієї (в міні-холодильниках) і до п’яти камер (у великих).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України