Життя

Дочекайтеся того, хто буде про вас піклуватися, і робити ці 8 справ

Коли така людина з’явиться у вашому житті, ви це зрозумієте. Ви відчуєте, як ваше прекрасне і крихке серце наповнюється яскравим полум’ям.

У наші дні не так-то просто знайте справжню любов, знайти і відчути її у всій повноті. Справжня любов — це просто неймовірна подія, здатна змінити все ваше життя. Почуття, яке допоможе вам зрозуміти речі, про які ви раніше і не здогадувалися.

Повірте, цього варто почекати… варто дочекатися. Справжня любов — це ті, що нічим не заміниш. Тут не обійтися напівзаходами, адже любов — почуття, яке потрібно випробувати повністю, у всій її величі. У всіх її вимірах, всіх формах та іпостасях.

Ну а тім годиною знайте свою цінність, і ніколи не погоджуйтеся на менше, ніж ті, чого ви заслуговуєте. Не задовольняйтеся сурогатами і підробками, краще дочекайтеся вашої справжньої «другої половинки». Зробіть правильний вибір — вибрати людину, якій буде дійсно хочеться зробити вас щасливими.

1. Вибирайте того, хто насолоджується кожною секундою вашого товариства.

Шукайте партнера, який ніколи не захоче втрачати вашого товариства по своїй волі. Того, кому буде добре з вами завжди — і світлі, й темні смуги вашому житті. Того, для кого нестерпна розлукао з вами навіть на один-єдиний день.

Людина, яка справді вас любити, буде насолоджуватися вашим товариством кожен день, кожну хвилину, кожну секунду.

2. Вибирайте того, хто буде цікавитися вашими справами, навіть коли ви далеко.

Не погоджуйтеся на відносини з людиною, у якого вічно не вистачає на вас часу. Не задовольняйтеся тим, хто грає з вами в свої дитячі ігри, і уникає вираження своїх справжніх емоцій.

Ніж терпіти подібне, краще не зустрічатися ні з ким, зате дочекатися свою справжню другу половинку» — людини, яка покаже вам, що у справжньої любові немає меж і обмежень.

3. Вибирайте того, хто не боїться висловлювати свої емоції — навіть найсильніші і глибинні.

Любов — почуття, яке потрібно відчувати у всій повноті. Це емоція, яка має охопити всю вашу душу, і допомогти нам відчути ті саме, ніжне і невловиме відчуття свободи, до якого ми всі прагнемо.

Якщо людина не може або не хоче хоча б зрідка оголювати перед вами свою душу, відкриваючи вам свої секрети і недоліки, це не любов. Що завгодно, але не любов.

4. Вибирайте того, хто змусить вас випробувати почуття такої сили, якої раніше ви і уявити не могли.

Постарайтеся дочекатися своєї істинної любові. Повірте, коли ця людина з’явиться у вашому житті, ви це відчуєте. Ви відчуєте, як ваше прекрасне, крихке серце наповнюється полум’ям, дарує тепло і радість. Метелики у вашому животі пустятся в шалений танок. У ваших очах постане щасливий і злегка божевільний блиск.

Повірте, коли ви знайдете свою другу половинку, ви відчуєте це всім серцем і душею.

5. Вибирайте того, хто прийме і полюбити вас із усіма перевагами і недоліками.

Ніколи, ні за що і ні за яких обставин не погоджуйтеся на людину, яка не зможе прийняти вас повністю, без залишку. Не пов’язати свою долю з тим, хто не може прийняти ваші недоліки, і постійно намагається змінити вас у відповідності зі своїми ідеалами та переконаннями.

Краще почекайте зустрічі з вашою щирою любов’ю, людиною, яка зможе повністю взяти вас такими, які ви є.

6. Вибирайте того, хто не хоче представляти своє життя без вас.

Якщо ви дійсно хочете випробувати справжню любов, і оголені, невідредаговані емоції, то ні за що не погоджуйтеся на того, хто вірить, що в морі любові повним-повно риби, і в глибині душі готовий, якщо що, замінити вас на когось ще.

Замість цього збережіть своє серце для людини, яка не може, та й не хоче представляти свого життя без вас в ній. Для того, чиє майбутнє нерозривно пов’язаність язане з вашим.

7. Вибирайте того, хто пишається вашими відносинами — і найголовніше, пишається вами.

Будьте з людиною, яка не буде боятися вашої успішності і талантів, кого вони не змусять відчути себе неповноцінним. Вибирайте того, хто буде підтримувати вас на кожному кроці вашого життєвого шляху, і радіти вашому успіху, а не заздрити йому.

Життя надто коротке, щоб витрачати її на неправильних людей.

8. Вибирайте того, хто доведе вам, що справжня любов все-таки існує.

І найголовніше, не задовольняйтеся менших, ніж ви заслуговуєте, поки не знайдете того, хто буде готовий піти на що завгодно, лише б довести вам, що справжня любов все ще існує, і її можна знайте в самих незвичайних місцях.

Десь там на вас вже чекає саме така людина, так що оберігайте свою душу і зберігайте любов у своєму серці, поки він не покаже вам, що таке справжня любов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України