Війна РФ проти України

ЗСУ отримала партію станцій радіоелектронної боротьби

Автоматизована станція радіоперешкод короткохвильового радіозв’язку Р-330КВ1М Фото: Укроборонпром

Напередодні Дня Незалежності України державне підприємство «ЦКБ «Протон» передало до Збройних сил України партію автоматизованих станцій РЕБ Р-330КВ1М.

Передає УМП.

Перший серійний зразок цієї станції радіоелектронної боротьби «Протон» поставив до ЗСУ у липні 2019 року, перед цим успішно завершились її випробування.

В ході його бойової експлуатації у підрозділі спеціалісти конструкторського бюро «Протон» провели роботи з модернізації окремих вузлів станції, які суттєво підвищили її тактико-технічні характеристики.

«Удосконалення основних параметрів дозволяє значно поліпшити виявлення та місцевизначення ворожих джерел радіовипромінювання, збільшити відстані постановки завад для дезорганізації радіозв’язку противника. Новітні вироби Р-330КВ1М здатні блокувати роботу більшості сучасних короткохвильових радіостанцій на відстанях у сотні кілометрів», – розповів директор підприємства Олег Вотяков

До Збройних сил передали партію станцій радіоелектронної боротьби

Станція РЕБ Р-330КВ1М Фото: Укроборонпром

Р-330КВ1М – це автоматизована станція радіоперешкод короткохвильового радіозв’язку, яка здатна деорганізувати радіозв’язок противника на відстані у декілька десятків кілометрів.

Станція дозволяє блокувати роботу всіх сучасних короткохвильових радіостанцій, зокрема і тих, що створені спеціально для роботи в умовах активних радіоперешкод.

До ЗСУ передали партію станцій РЕБ Р-330КВ1М, які є частиною комплексу Р-330УМ «Мандат».

В складі Р-330УМ «Мандат» знаходяться станції радіоперешкод ультракороткохвильового радіозв’язку, радіорозвідки та управління. Станція Р-330КВ1М може працювати як у складі комплексу «Мандат», так і окремо.

До Збройних сил передали партію станцій радіоелектронної боротьби

Р-330УМ “Мандат”

ДП «ЦКБ «Протон» спеціалізується на розробленні та виготовленні засобів спеціального радіозв’язку та виробляє:

    автоматизовані станції радіоперешкод короткохвильового радіозв’язку Р-330КВ1М (зі складу комплексу «Мандат»);пристрої радіомоніторингу систем зв’язку КХ-діапазону Р-677;радіомодеми передачі даних по КХ радіоканалів, цифрові радіоприймальники пристроїв КХ-діапазону К410, вузькосмугові пристрої радіомоніторингу УКХ діапазону, панорамні пристрої радіомоніторингу УКХ діапазону.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.