ЗСУ отримала партію станцій радіоелектронної боротьби

Автоматизована станція радіоперешкод короткохвильового радіозв’язку Р-330КВ1М Фото: Укроборонпром

Напередодні Дня Незалежності України державне підприємство «ЦКБ «Протон» передало до Збройних сил України партію автоматизованих станцій РЕБ Р-330КВ1М.

Передає УМП.

Перший серійний зразок цієї станції радіоелектронної боротьби «Протон» поставив до ЗСУ у липні 2019 року, перед цим успішно завершились її випробування.

В ході його бойової експлуатації у підрозділі спеціалісти конструкторського бюро «Протон» провели роботи з модернізації окремих вузлів станції, які суттєво підвищили її тактико-технічні характеристики.

«Удосконалення основних параметрів дозволяє значно поліпшити виявлення та місцевизначення ворожих джерел радіовипромінювання, збільшити відстані постановки завад для дезорганізації радіозв’язку противника. Новітні вироби Р-330КВ1М здатні блокувати роботу більшості сучасних короткохвильових радіостанцій на відстанях у сотні кілометрів», – розповів директор підприємства Олег Вотяков

Станція РЕБ Р-330КВ1М Фото: Укроборонпром

Р-330КВ1М – це автоматизована станція радіоперешкод короткохвильового радіозв’язку, яка здатна деорганізувати радіозв’язок противника на відстані у декілька десятків кілометрів.

Станція дозволяє блокувати роботу всіх сучасних короткохвильових радіостанцій, зокрема і тих, що створені спеціально для роботи в умовах активних радіоперешкод.

До ЗСУ передали партію станцій РЕБ Р-330КВ1М, які є частиною комплексу Р-330УМ «Мандат».

В складі Р-330УМ «Мандат» знаходяться станції радіоперешкод ультракороткохвильового радіозв’язку, радіорозвідки та управління. Станція Р-330КВ1М може працювати як у складі комплексу «Мандат», так і окремо.

До Збройних сил передали партію станцій радіоелектронної боротьби

Р-330УМ “Мандат”

ДП «ЦКБ «Протон» спеціалізується на розробленні та виготовленні засобів спеціального радіозв’язку та виробляє:

    автоматизовані станції радіоперешкод короткохвильового радіозв’язку Р-330КВ1М (зі складу комплексу «Мандат»);пристрої радіомоніторингу систем зв’язку КХ-діапазону Р-677;радіомодеми передачі даних по КХ радіоканалів, цифрові радіоприймальники пристроїв КХ-діапазону К410, вузькосмугові пристрої радіомоніторингу УКХ діапазону, панорамні пристрої радіомоніторингу УКХ діапазону.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh