Духовне

До Всесвітнього дня бідного Карітас-Київ запрошує до допомоги в харчуванні потребуючих і безпритульних

Благодійний фонд «Карітас-Київ» надає гаряче харчування людям убогим і безпритульним. Зокрема, це люди, які не мають можливості забезпечити себе і потерпають від голоду – літні люди, безхатченки, особи з інвалідністю», – повідомляє о. Роман Сиротич, директор Карітасу-Київ.

Гарячі обіди готуються у Благодійній кухні київського Карітасу та вивозяться на вулицю, де безхатченки та люди, що потребують, мають можливість з’їсти гарячу їжу.

Поки що через обмежені можливості ми робимо це лише двічі на тиждень, у вівторок і четвер, по 80 обідів, але маємо надію, що за підтримки добрих людей вдасться збільшити частоту харчування та кількість обідів. Тому звертаємося з проханням допомоги до всіх людей доброї волі.

Харчування відбувається за адресою: м. Київ, вул. Курнатовського, 7, щовівторка та щочетверга з 13.00 до 14.00.

Кошти можна перерахувати на окремий розрахунковий рахунок через Приват24 у розділі – платежі за реквізитами. Або ж через будь-яку банківську систему чи з будь-якої платіжної картки. Це не займе багато вашого часу – до 3 хв. Кожна пожертва – це служіння і допомога тим, хто цього потребує.

  • БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КАРІТАС – КИЇВ»
  • Код ЄДРПОУ 21477781
  • IBAN UA363253650000026004030299143
  • АТ «КРЕДОБАНК» м. Київ

Призначення платежу – благодійний внесок

За наявності питань чи пропозицій, або якщо б Ви хотіли надати продукти харчування, просимо звертатися syrotych@ukr.net

Ваш внесок – це більше ніж шматок хліба тому, хто потребує. Це турбота,  тепло, яке зігріває душу, це відновлена віра в людей, які поруч, це впевненість у тому, що тебе розуміють, підтримують, цінують і поважають твій вік та гідність. А що найважливіше – це здійснення нашого християнського обов’язку та втілення нашої віри. Бог винагородить кожного сторицею.

«14 листопада цього року Католицька Церква відзначає V Всесвітній день бідного. Увага нашої Церкви в особливий спосіб звернена до убогих людей. У такий спосіб ще раз усі по-новому чуємо слова нашого Спасителя: «Бідних матимете з собою повсякчас». Це завдання та місія для кожного з нас не лише на один день, а на весь рік та все наше життя. Пандемія відкинула багатьох людей за межу виживання, а особливо одиноких людей похилого віку та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах. Карітас постійно підтримує людей, які цього потребують. Для нас важливо показати, що, незважаючи на вік чи життєву ситуацію, кожна людина має гідність, що Господь Бог пам’ятає про неї через нас усіх», – наголосив о. Роман Сиротич, синкел у справах соціального служіння.

Давайте творити добро разом!!! Бо кожен, хто бере – наповнює руку, а той, хто дає – наповнює серце!

Пресслужба БФ «Карітас-Київ»

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України