Війна РФ проти України

До ударів крилатими ракетами «Калібр» морського базування залучалися не тільки громадяни росії, а й зрадники з Криму

Росіянській цинізм!

До ударів крилатими ракетами «Калібр» морського базування залучалися не тільки громадяни росії, а й зрадники, які у лютому-березні 2014 року перейшли на бік рф під час окупації Криму.
Для тих хто забув, нагадаємо, а для тих хто не знав, знайомтесь:
На першій світлині зрадник капітан 2 рангу григорій бреєв, командир нового фрегата вмф росії «Адмірал Макаров», колишній командир українського корвета «Луцьк».
григорій бреєв народився 31 січня 1979 року в селищі Кирнасівка Вінницької області.
Цікаво й те, що віце-адмірал Макаров, на честь якого назвали корабель, взагалі уродженець українського міста Миколаїв. Де його ім’ям було названо Національний університет кораблебудування.
На другій світлині капітан 3 рангу єгор тугарін – зрадник України, який наразі проходить службу в чф рф на посаді командира патрульного корабля «Дмитрий Рогачев» та виконує злочинні накази щодо ударів по мирним містам України.
єгор тугарін (ліворуч на світлині) народився 22.10.1983 року в м. Київ. Батько Тугарін Віталій Анатолійович (праворуч на світлині) капітан 1 рангу запасу, колишній військовослужбовець ВМС України. Працював в інспекції Міністерства оборони України.
Не обійшлось і тут без цинізму, контр-адмірал Рогачов, на честь якого названий корабель, в 1944-1946 роках командував Київською військово-морською базою Дніпровської флотілії.
Ось таке воно російсько-фашиське “братерство”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.