Авторські статті

До “Правого сектора” звернулись російські активісти, котрі не хочуть воювати проти українського народу

Вони створили Іnternet-спільноту, що буде блокувати роботу сайтів та серверів державних установ Росії до тих пір, допоки Кремль не виведе останнього солдата-окупанта з території України.

Діяльність включатиме:
1. Блокування сайтів та серверів державних служб Росії.
2. Донесення до пересічних громадян Росії правдивих та неупереджених фактів щодо подій в Криму та на інших територіях України.

Щоби приєднатись – потрібно завантажити та запустити у себе на комп’ютері спеціальну програму.
“Правий сектор” підтримує такі ініціативи свідомих громадян Росії і закликає Народ України приєднатись до ПРАКТИЧНОЇ діяльністі спрямованої на припинення агресії з боку Кремля та пробудження свідомості повністю дезінформованих пересічних громадян Росії.

Задля виконання цих завдань створено Internet спільноту. Будь хто може стати добровольцем, і в простий спосіб приєднатись до спільноти. Для цього необхідно лише завантажити і запустити невеличку програму. Таким чином Ви долучаєтесь до процесу.

Це унікальний проект, що об’єднає тисячі IT спеціалістів і сотні тисяч звичайних користувачів з усього світу, котрі в себе вдома, або за комп’ютером на роботі зможуть прийняти активну участь в припинені агресії Кремля на території України.

Для координування роботи спільноти існує окрема група на Facebook та окремий сайт. Там же Ви можете завантажити програму.
www.facebook.com/PutinStop.org
PutinStop.org
ВИ МОЖЕТЕ В БУДЬ ЯКУ МИТЬ ПРИПИНИТИ РОБОТУ ПРОГРАМИ, ТА ЗАПУСТИТИ ЇЇ ЗНОВУ.
При перезавантаженні комп’ютера програма автоматично НЕ ЗАВНТАЖУЄТЬСЯ, отже її потрібно буде запустити вручну.

Робота програми ніяк не впливає на роботу Вашого комп’ютера, не займає пам’яті чи потужності комп’ютера, не змінює ніякі файли, не надає нам доступу до Ваших файлів, та використовує Ваш інтернет канал лише тоді, коли він вільний. Фактично, користувач не «відчує» роботу програми.
УВАГА! Оскільки програма періодично зв’язується з командним центром, деякі антивіруси можуть ПОМИЛКОВО її вважати вірусом.
Ми перевірили, вірусів в ній немає.

Програма нічого не руйнує, не краде кошти з рахунків та не створює техногенних катастроф. Програма лише блокує роботу низки державних підприємств РФ до того часу, доки війська РФ не припинять незаконну агресію в Криму і не залишать територію України.

Правий Сектор ще раз наголошує, що діяльність організації спрямована НЕ ПРОТИ ГРОМАДЯН РОСІЇ чи російськомовного населення України. Ми лише допомагаємо свідомим росіянами зупинити безглуздий уряд Кремля, що всупереч міжнародних норм, гарантій безпеки наданих Україні Росією, та всупереч здоровому глузду, штучно намагається посварити братні Український, Російський та Татарський народи, розвалити державу Україна і створити нові «гарячі точки» на території спокійної, толерантної та квітучої України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України