Війна РФ проти України

До Одеси прибули американські катери типу «ISLAND», які поповнять ряди ВМС України

Сьогодні, 21 жовтня на борту судна «Ocean Freedom» до Одеси прибули катери типу «Island» Р190 «Слов’янськ» та Р191 «Старобільськ». Дообладнані катери українських ВМС, пройшовши ряд успішних випробувань та подолавши тисячі миль прибули до Одеського морського торговельного порту. Наразі катери проходять етап розвантаження та підготовки до експлуатації після тривалого транспортування.

Про це повідомляє прес-служба ВМС ЗС УКраїни.

Зустріти на українській землі нові бойові одиниці національного флоту прибули представники Командування Військово-Морських Сил ЗС України, Сполучених Штатів Америки та особовий склад екіпажів катерів. Після вивантаження катери будуть відбуксировані у військово-морську гавань. По завершенню робіт з приведення до готовності, катери типу «Island», під командуванням вже українського екіпажу, розпочнуть свій бойовий шлях по забезпеченню морської безпеки в акваторіях Чорного та Азовського морів.

Патрульні катери типу «Айленд» (англ. “Island” — укр. Острів) — це клас швидкохідних патрульних катерів для Берегової охорони США.

Тактико-технічні характеристики катеру типу «ISLAND»:

  • Довжина – 33,53 м
  • Силова установка – двохвальна дизельна енергетична установка для серій А і В — 2 × Paxman Valenta 16-PR 200-M потужністю 5,280 к.с. (3,940 кВт)
  • Екіпаж складає 16—18 осіб, в тому числі 2-3 офіцери.
  • Автономність – 5 діб.
  • Катери оснащені РЛС AN/SPS-73, моторним човном RHI.
  • Озброєння складається з 25-мм автоматичної артилерійської установки Mk 38 Mod 0 Bushmaster і двох 12,7-мм кулеметів М2НВ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України