Політика

До Києва приїхали представники партії Шольца для проведення переговорів

До Києва приїхали лідери Соціал-демократичної партії Німеччини, членом якої є канцлер Німеччини Олаф Шольц Ларс Клінгбайл та голова фракції СДПН Рольф Мютценіх.

Як повідомляє РБК-Україна, німецькі політики прибули до столиці України вранці 6 березня спеціальним поїздом. У Києві вони проведуть переговори з представниками українського уряду та парламенту.

З міркувань безпеки деталі візиту та точну програму не опубліковано.

Це перший візит Клінгбайля та Мютценіха з початку повномасштабного вторгнення Росії до України.

Варто зазначити, що соціал-демократична партія Німеччини перебуває у скрутному становищі через її політику щодо Росії на початок повномасштабної війни. Лідери та члени СДПН звинувачують у тому, що вони надто покладалися на співпрацю з Москвою та недооцінювали диктатора Володимира Путіна.

Хоча після лютого 2022 року соціал-демократи визнали свої помилки і засудили Росію, лідер СДПН все ж таки наполягає на дипломатії між Україною та Росією.

“Іноді у мене паморочиться в голові, коли я бачу, що дискусії ведуться тільки про зброю. Я шокований, коли бачу, як сьогодні майже зневажається поняття дипломатії”, – заявив раніше Клінгбайль.

Нагадаємо, на Україну може бути чинений тиск на користь мирних переговорів з Російською Федерацією, якщо до осені Київ не зможе досягти результатів на фронті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України