До Близнюків повернуться втрачені можливості

Шанс змінити вибір випаде в неділю

Весна видалася нелегкою і багато знаків напевно встигли зробити пару-трійку помилок. На цей рахунок Близнюки можуть не переживати — гороскоп обіцяє дати їм другий шанс.

Неділя подарує зодіаку можливість виправити помилки. Але тільки, якщо він їх визнає. Інакше Близнюки просто не помітять шансу, навіть якщо він буде у них під носом. В іншому ж випадку представникам знака повернутися втрачені можливості. Це вдалий привід зробити висновки з допущених помилок і порівняти результати. Близнюк побачить різницю в рішеннях наочно, що послужити гарним уроком.

Велика ймовірність, що до зодіаку знову звернуться з повторним пропозицією, яка Близнюк відкинув або упустивши. Можливо і відмова, який встиг отримати знак, перетвориться в позитивну відповідь. Тому гороскоп рекомендує Близнюку залишатися на зв’язку в неділю і не будувати грандіозні плани на вихідний.

Однак мова може йти не тільки про ділові пропозиції. Для Близнюка 10 травня може ознаменувати початок нових романтичних відносин або примирення в сім’ї. Але всі помилки разом виправити не вийде, бо зодіак швидше опиниться перед вибором. І підійти до нього треба серйозно.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh