Поради

До Близнюків повернуться втрачені можливості

Шанс змінити вибір випаде в неділю

Весна видалася нелегкою і багато знаків напевно встигли зробити пару-трійку помилок. На цей рахунок Близнюки можуть не переживати — гороскоп обіцяє дати їм другий шанс.

Неділя подарує зодіаку можливість виправити помилки. Але тільки, якщо він їх визнає. Інакше Близнюки просто не помітять шансу, навіть якщо він буде у них під носом. В іншому ж випадку представникам знака повернутися втрачені можливості. Це вдалий привід зробити висновки з допущених помилок і порівняти результати. Близнюк побачить різницю в рішеннях наочно, що послужити гарним уроком.

Велика ймовірність, що до зодіаку знову звернуться з повторним пропозицією, яка Близнюк відкинув або упустивши. Можливо і відмова, який встиг отримати знак, перетвориться в позитивну відповідь. Тому гороскоп рекомендує Близнюку залишатися на зв’язку в неділю і не будувати грандіозні плани на вихідний.

Однак мова може йти не тільки про ділові пропозиції. Для Близнюка 10 травня може ознаменувати початок нових романтичних відносин або примирення в сім’ї. Але всі помилки разом виправити не вийде, бо зодіак швидше опиниться перед вибором. І підійти до нього треба серйозно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України