До берегів Індонезії прибило тушу гігантської невідомої істоти. Фото

У світі стільки всього незвіданого! Сотні років досліджень, але все одно кожен день наша планета підносить нам різні приємні і не дуже сюрпризи… ось і тепер, вставши рано-вранці, і вирішивши прогулятися на пляж, місцеві жителі індонезійського села виявили в море величезну мертву істоту незрозумілого походження!

1. Кілька днів тому на березі індонезійського острова були виявлені залишки гігантської морської істоти, і ніхто не знає, що це за монстр

15-метрове разлагающееся морське чудовисько прибило до берегів острова Серам в провінції Малука в Індонезії, повідомляє газета Jakarta Globe. Вперше ЦЕ помітив місцевий житель, який сказав, що спочатку думав, що гігантська плаваюча маса – це багаторівневий човен.

2. Серйозно, це не схоже ні на що, окрім як на величезний кошмар

Місцеві військові підрозділи охороняють тушу і намагаються перемістити її на сушу, щоб вода не забруднилася із-за її розкладання. Індонезійський новинний сайт Detik заявив, що експерти з морської біології вивчили залишки в четвер і взяли зразки, щоб ідентифікувати істоту.

3. Люди приїжджають на пляж, щоб побачити і зняти велетня… кім він б не був…

4. Місцеві ЗМІ та мешканці острова спочатку ідентифікували залишки як гігантського кальмара, інші ж вважають, що тушка може бути великим китом

Відомий дослідник ссавців з Південно-Східної Азії Маркус Чуа вважає, що істота є вусатим китом.

«На основі зображень і відео неможливо визначити, чи це кит чи ні», – сказав Чуа. Він додав, що у морської охорони немає даних про перебування в цих водах гігантських кальмарів або китів.

5. Звичайно, це може бути щось зовсім інше…

Але ми будемо тримати вас в курси і розповімо, що ж це за чудо-юдо, як тільки з’ясується!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh