Новини з Австрії

До австрійських лікарень надходить дедалі більше вакцинованих людей з коронавірусом

Зростання кількості вакцинованих пацієнтів з коронавірусом в австрійських лікарнях викликає головний біль у коронавірусної комісії.

Деякі цікаві явища у зв’язку з різким зростанням кількості заражень коронавірусом було зазначено цього тижня на засіданні “світлофорної комісії” (комісія, яка визначає рівень захворюваності по федеральним землям) Австрійського уряду. Згідно з внутрішнім протоколом комітету, у Тіролі, наприклад, велика кількість людей, які спочатку були класифіковані тільки як K2 через їхню вакцинацію, пізніше захворіли. У Верхній Австрії близько половини з госпіталізованих старше 60 років було вакциновано. Все це говорить на користь термінової ревакцинації.

Представник Med Uni також заявляє, що зростання кількості госпіталізацій вакцинованих осіб у відділення інтенсивної терапії показує, що інфекція також поширюється серед вакцинованих осіб та що тут також можливі тяжкі форми захворювання. AGES зазначила, що з’являється все більше свідчень зниження імунітету у людей, старших за 60 років. За інформацією з Верхньої Австрії, близько 50 відсотків пацієнтів у лікарнях старше 60 років було вакциновано, хоча в багатьох випадках вакцинацію було зроблено понад шість місяців тому. Інша половина пацієнтів – молоді і не вакциновані.

Це, своєю чергою, прояснює важливість ревакцинації. Зрозуміло, обговорення запланованої кампанії було відкладено на тиждень через відпустку відповідального представника Міністерства соціальних справ.

Влада Тіроля окреслила комісії іншу проблему. У жовтні багато вакцинованих  класифікувалися як люди групи К2, що дозволяло їм вести більш-менш нормальне повсякденне життя. Однак із 603 таких людей близько 400 пізніше дали позитивний результат. На основі цього аналізу слід розглянути зниження статусу повністю вакцинованих людей до контактної особи рівня 2.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.