Економіка

«Дніпропетровський трубний завод» продали за 14 млн гривень

6 листопада 2023 року на майданчику Prozorro.Продажі відбувся аукціон із продажу ПАТ «Дніпропетровський трубний завод» (ДТЗ).

Про це передає Голос українською з посиланням на GMK center.

Підприємство входить до групи «Індустріальний союз Донбасу» (ІСД), однієї з найбільших корпорацій України.

Торги відбулися за голландською моделлю аукціону – на зниження ціни. Початкова ціна складала 128 млн грн. Участь у них узяв лише один учасник – ТОВ «Буд-асистент», запропонувавши за актив 14 млн грн. Це вже друга спроба продати ДТЗ. Перший аукціон проводився за стартовою ціною  160 млн грн, але торги не відбулись.

«Дніпропетровський трубний завод». Фото з Prozorro.Продажі
«Дніпропетровський трубний завод». Фото з Prozorro.Продажі

 

За даними Youcontrol, основний вид діяльності «Буд-Асистент» – неспеціалізована оптова торгівля.

Дніпровський трубний завод входить до корпорації ІСД, спеціалізувався на випуску безшовних та електрозварювальних труб і свого часу займав 9% ринку української трубної продукції. Нині завод у напівзруйнованому стані.

Завод було визнано банкрутом ще 2021 року. Проблеми у заводу почалися з 2011 року через брак обігових коштів. У 2015 році було порушено першу справу про банкрутство за позовом Радикал Банку про повернення 10 млн грн боргу, але завод виграв справу.

«Дніпропетровський трубний завод». Фото з Prozorro.Продажі
«Дніпропетровський трубний завод». Фото з Prozorro.Продажі

 

З 2016 року завод працював із тривалими простоями через брак сировини від основного постачальника – корпорації ІСД. У квітні 2021 року Господарський суд Донецької області відкрив провадження у справі про банкрутство корпорації ІСД.

Таким чином, переможець отримав актив загальною площею 24 775,1 кв. м. Сюди входять головний корпусу трубоелектрозварювального цеху – ТЕЗЦ запаси заводу тощо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України