Авторські статті

Дмитро Ярош: Добровольці не виконають наказу про капітуляцію

У світлі останніх подій, а саме концентрації російських військ вздовж укаїнського кордону, поставки зброї Україні від Великобританії, країн Балтії та США Командувач Української добровольчої армії звернувся до українців.

Не відкрию великої таємниці, якщо скажу, що у мене як Командувача Української добровольчоі армії, у випадку широкомасштабного наступу імперських збройних сил (або інших загрозливих для України дій Ерефії), дуже предметні та реалістичні завдання:

– розгорнути енну кількість бойових батальйонів; медбат «Госпітальєри»; навчальні центри; служби забезпечення;
– зберегти нашу командну вертикаль і загальні принципи, завдяки яким добровольчі підрозділи завжди були боєздатними (скромність прикрашає…);
– спробувати допомагати офіцерам-патріотам з українських спецслужб у «зачистці» тилу від зрадників та колаборантів…

У цьому контексті: командний склад, зони розгортання, логістика, взаємодія частин та підрозділів – вже визначені та доведені.

Ще раз підкреслю: всі дії УДА були, є і будуть цілком підпорядковані національним інтересам України та Командуванню Збройних Сил України.

Наголошую – я цілком довіряю, особисто, Головнокомандувачу ЗСУ генерал-лейтенанту Залужному та його команді!

Єдиний наказ, який українські добровольці не виконають, щоб там не було, – це наказ про капітуляцію.

Знаю, що багато бійців і командирів, реально оцінюючи загрози, що йдуть від можливої повномасштабної війни з імперською РФ, мають бажання евакуйовувати своїх рідних та близьких.

Єдине, що я можу сказати – моя сім’я не потребує евакуації. Таке рішення прийняли на родинній нараді… Нам немає куди відступати зі своєї землі.

Мости спалені! Воювати за Українську Самостійну Соборну Державу будемо до останнього подиху!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України