Дмитро Пєсков виступив на захист В.Путіна

Так, прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, в ефірі радіостанції «Говорить Москва», заявив, що ніхто не має права спілкуватися з Володимиром Путіним у такому тоні!

“Ми всі вже розповіли про тон переговорів. Ніхто ніколи не спілкувався і не може при всьому бажанні з президентом спілкуватися в ультимативному тоні”, – заявив Пєсков, намагаючись пом’якшити ефект від що має місце в світових ЗМІ інформації.

Що ж, раз пішла така реакція на сказане, то це обумовлено не стільки тим, що такої розмови не було, а тим, що вона таки мала місце і в адміністрації президента Росії не думали про появу подробиць у ЗМІ. Адже якщо говорити дипломатичною мовою, спростуванням даного факту бесіди в подібному тоні було б однозначне: “Такого тону і подібного ультиматуму не було”. Але, Пєсков висловлювався розмито, без акцентів на конкретну розмову.

Що ж, якщо Путін наважиться на переговори в запропонованому форматі, то він явно на них прибуде в абсолютно деморалізованому стані. Якщо тільки за прийдешню добу не викине чергову дурість, здатну поставити жирну крапку в його історії і без того вже, з відсутнім щасливим кінцем, підсумовує zloy_odessit

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh