Авторські статті

Дмитро Пєсков виступив на захист В.Путіна

Так, прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, в ефірі радіостанції «Говорить Москва», заявив, що ніхто не має права спілкуватися з Володимиром Путіним у такому тоні!

“Ми всі вже розповіли про тон переговорів. Ніхто ніколи не спілкувався і не може при всьому бажанні з президентом спілкуватися в ультимативному тоні”, – заявив Пєсков, намагаючись пом’якшити ефект від що має місце в світових ЗМІ інформації.

Що ж, раз пішла така реакція на сказане, то це обумовлено не стільки тим, що такої розмови не було, а тим, що вона таки мала місце і в адміністрації президента Росії не думали про появу подробиць у ЗМІ. Адже якщо говорити дипломатичною мовою, спростуванням даного факту бесіди в подібному тоні було б однозначне: “Такого тону і подібного ультиматуму не було”. Але, Пєсков висловлювався розмито, без акцентів на конкретну розмову.

Що ж, якщо Путін наважиться на переговори в запропонованому форматі, то він явно на них прибуде в абсолютно деморалізованому стані. Якщо тільки за прийдешню добу не викине чергову дурість, здатну поставити жирну крапку в його історії і без того вже, з відсутнім щасливим кінцем, підсумовує zloy_odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України