Російський актор Дмитро Дюжев просить вибачення в України за дії влади

Мені соромно за нашу російську владу!!! “Прошу вибачення в України за ті, що зараз творити наша влада”

Я не хочу війни так само як і багато людей в нашій країні, але мені соромно за ті що творити наша влада!

Я завжди любив і поважав Україну як сильну країну!

Зараз багато зірок активно коментують ситуацію в Україні на своїх сторінках у соціальних мережах і я не хочу залишитися в стороні.

Я хочу звернути до чоловіків і жінок усього світу: не важливо хто вони зараз президенти країн або прості робітники. Мені з дитинства розповідали, що чоловік – це захисник.

А зараз мені страшно жити в своїй рідній країні, а так само страшно за Україну і за події, які в ній відбуваються. В моїй родині були розповіді про війну 41-45 року тому, що дід пішов воювати на фронт у 16 років, бабуся теж пережила в дитинстві жах війни і голоду. З їх слів війна це жах і страх,голод і смерть. Так невже ми можемо забути ті, що пережили наші предки і власними руками повернути хаос війни в наше життя і життя наших дітей. Я хочу щоб мої діти і майбутні онуки спокійно грали на вулиці, з радістю зустрічали ранкове сонце і бачили добрі сни вночі, дружили з діточками, не залежно на якій мові вони говорять російською або українською.

Я з покоління, яке виросло в СРСР і не вірю що тоді нас ЗМУШУВАЛИ дружити з усіма людьми інших національностей. Ні, ми просто жили не концентруючи уваги на національності не тому, що не поважали свою рідну російську і українську культуру, а тому, що ми були ДОБРІШИМИ і ЛЮДЯНІШИМИ. Я ціную українську культуру і звичаї, хоча і сам трохи говорю українською мовою.

У мене є РУШНИК, (можна сказати сімейна реліквія), якому вже 100 років. Рушник вишитий хрестиком, нитками чорного і червоного кольорів і передаючи цей рушник своїм дітям, хочу розповідати кім він вишитий і коли і при цьому говорити що чорний колір – це символ родючої багатій українській землі, а червоний колір символ нового життя процвітання країни. І не хочу щоб ці два кольори стали символом крові пролитої на українській землі. Ми цивілізовані люди, наше покоління виросло в мирний час і я вдячний за це своїм предкам. Що таке війна – це не природне явище, не стихія яка нам непідвладна – це ті, що ЛЮДИНА творити своїми руками, доводячи свою велич і міць.

А людина – це ЧОЛОВІК і ЖІНКА. Я думаю кожна мати незалежно який у неї дитина – дорослий чи ще малюк буде проти ВІЙНИ. МАТИ – це жінка, значить всі жінки проти ВІЙНИ. Залишаються ЧОЛОВІКИ. Кому вони хочуть довести свою велич і міць за допомогою війни? Своїм дружинам, своїм матерям, дітям – так нехай вони доведуть замість цього свою любов, повагу і ніжність. А ві ЖІНКИ в цей час оцініть і будете їх вважати найбільш сильними і розумними.

Та війна не потрібна!!!!!

Може сьогоднішня моя філософія не всім зрозуміла. Скільки людей стільки і думок, АЛЕ просто мовчати вже немає сил. Я просто хочу щоб люди всього світу зрозуміли, що ми люди ОДНІЄЇ ПЛАНЕТИ і нам нічого ділити НА НЕЇ, ми не повинні воювати ,а вчитися нарешті жити в СВІТІ, працювати, ростити дітей, створювати твори мистецтва, відпочивати і любити. І ЦЕ ВСЕ МОЖЛИВО, але тільки в СВІТІ БЕЗ ВІЙНИ!

Україна ми з вами!!!!!!!

Щиро ваш:

Дмитро Дюжев.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

3 коментарі

 1. Люди! Ви відстали, він вже в базі Миротворця, за порушення кордонів України та незаконне перебування в Криму.Так-то… Хватить їм в рота заглядати та милуватися… Нам своє робити.

 2. Оксана

  З яких пір Дюжев ураїнською розмовляє?

  • Анонім

   Не моє різниці з яких пір,саме головне від добра людина.
   Ми самі років три назад розмовляли більшість російською мовою,це тепер зробились такі правильні і забули ким були.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh