Перший начальник Космічних сил США генерал Джон «Джей» Реймонд 2 листопада передасть командування генералу Б. Ченсу Зальцману та піде у відставку після 38 років військової служби.
Планується, що міністр оборони Ллойд Остін відвідає церемонію зміни командування на об’єднаній базі Ендрюс, штат Меріленд, і відзначить Реймонда за його роль у закладанні основи для першої в країні військової служби, зосередженої на космічній сфері.
Задовго до того, як у січні 2020 року він склав присягу як командувач Космічними силами США, Реймонд був провідною фігурою в космічній організації ВПС США. Коли в серпні 2019 року Пентагон відновив Космічне командування США, Реймонда призначили командувачем.
Тому, коли в грудні 2019 року Конгрес підписав закон, що дозволяє Космічним силам стати шостим військовим підрозділом країни в рамках Міністерства повітряних сил, Реймонд вважався очевидним вибором для його керівництва.
Будучи першим офіційним членом нової служби, Реймонд мав розпочати її будівництво з нуля, перекидаючи людей і фінансування з космічних підрозділів ВПС. Серед усього цього йому доводилося орієнтуватися в напруженому політичному ландшафті, оскільки на початку існування Космічні сили вважалися марнославним проектом колишнього президента Трампа, і його спародіювали в шоу Netflix.
На заході в Білому домі, присвяченому першій річниці Космічних сил, тодішній віце-президент Майк Пенс оголосив, що членів служби називатимуть опікунами.
Хоча багато хто передбачав, що президент Джо Байден змінить курс на Космічні сили, адміністрація надала повну підтримку та протягом останніх двох років збільшила бюджет служби на тлі занепокоєння, що супутники США стали військовими цілями та потребують кращого захисту.
Реймонд відіграв центральну роль, привернувши увагу до оцінок військових і розвідки США про те, що Росія розгортає протисупутникову зброю, яка може загрожувати системам США, і закликав Космічні сили швидше впроваджувати інновації, щоб випередити Китай. Він також виступав за те, щоб США та всі інші країни прийняли «норми поведінки», щоб захистити космічний простір від зброї та сміття.