Для ЗСУ розроблена нова літня форма і забарвлення камуфляжу “Варан”. Фото

Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Юрий Бирюков, розроблено нову літню форму для ЗСУ, а також нове камуфляжне забарвлення “Варан”.

“Приходить Konstantin Lesnik (співвласник компанії PROF1 Group® та торгової марки P1G-Tac®) в міністерство і працює довго і наполегливо. Розробляє нові норми речового забезпечення, розробляє нові взірці, новники, МО та ГШ заважають всіляко, хтось допомагає.

Потім Костя розробляє таки нову літню форму для ЗСУ, шиє тестові зразки. Один з них вручає Президенту України. Знову всі дякують. Деякі чиновники МО та ГШ відверто нервують і істерять.
І сьогодні Костя приходить і передає права на комерційне використання забарвлення камуфляжу “ВАРАН” для МО України. Безкоштовно. Тобто – задарма.
Критична маса подяки сьогодні була накопичена і Міністерство оборони України, в особі Міністра оборони Степана Тимофійовича Полторака, робить хід у відповідь. Нагороджуючи Костю іменною зброєю – 7,63-мм пістолет Mauser C-96, раритет і вкусняшка.
Костя в захваті, у Міністерства тепер нове камуфляжне забарвлення – всі задоволені.
Цього року “Варан” піде в експериментальну носку для частин СпН і ВДВ. А в наступному році, можливо, стане основним забарвленням ВСУ.”

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh