Авторські статті

Для тих хто в танку і тішиться ніби то відставкою Азарова, розповідає про перші перемоги, пояснюю як то кажуть “на пальцях”

В КГБ така тактика дій називалась “Білий слон”. Це коли ставили купу завідома непосильних вимог, а потім скасовували деякі з них і цим добивались поставлених конкретних задач. 

У нашому випадку маємо точну аналогію таких дій, коли на рівному місці створюється купа недобрих справ, а потім за скасування цих справ виторговують на переговорах те, що вважають для себе потрібне.

Що цікаво – люди з протилежного боку вважають, що вони досягли якоїсь перемоги чи великих поступок від опонентів.

Повністю підтримую Ірену Карпу – з терористами не ведуть перемовин, головне щоб наших хлопців випустили, а все інше немає значення що вони там виторгують. Спочатку треба звільнити заручників, а потім знищити бандюків.

Наївні люди, наївна опозиція. В черговий раз розведуть як котят.

Там такі потужні аналітики сидять які прораховують все на 5 кроків вперед. Школа КГБ нікуди не ділась, навіть якщо ті експерти зараз умовно змінили назву своєї структури, суть їх від того не змінилась. І не треба забувати про фсбешних радників, ті мають великий досвід в багатоходових комбінаціях. На кожну дію у них заготовлено зразу пару варіантів протидії і підстраховано все з урахуванням самих негативних для себе варіантів розвитку подій. Вони зараз погодяться ніби то на все, щоб забрати людей з вулиці, або хоча б повернути такий їм милий майданс з ліхтариками.

Янукович казав, що почує кожного, два місяця майдансу він був глухий, почало трохи причуватись коли спалили пару мєнтовозів, коли почали захоплювати по регіонам ОДА, тоді почув і почав мутки з переговорами.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України