Авторські статті

Для Зеленського настав момент істини: після рішення суду Лондона прибирати Коломойського подалі чи ні

Як передає Голос українською, телеведуча і блогер Марина Данилюк-Ярмолаєва у своєму блозі пише про те, що в Офісі президента можуть і далі зубоскалити щодо мітингів у центрі Києва, але реальність така, що підтримка Зеленського за один тільки місяць здулася буквально на 13%. А кожен публічний виступ умовного Вадима Пристайка або Богдана Яременка проти мирних ноу-хау, накатаних олівцем на колінах фокус-груп Єрмака – викликає ще більше обурення і бажання критикувати владу.

Марина Данилюк наголошує, не менш цікаво ситуація складається навколо «Приватбанку» після сьогоднішнього рішення суду Лондона, тому що це рішення показує Коломойському не дуже хороші перспективи. Та й сам шостий президент на прес-марафоні з бургерами божився, що ні копійки з бюджету колишнім власникам «Приватбанку» не передасть. І ось тепер настає момент істини – прибирати Коломойського подалі за ширму чи ні.

Журналіст пише, у команди Зеленського вже є величезні проблеми, хоча нових керівників держави типом Гончарука, Разумкова, Стефанчука та Арахамію не знає і половина громадян України. Ці «чашки прем’єра» і заяви в лоб про скуплених «атошниках» не додають підтримки, а швидше залишають присмак непорозуміння.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України