Авторські статтіТехно

Для шанувальників Apple створили м’які гаджети

Бренд Throwboy вирішив випустити мякі гаджети для фанатів «яблучної» марки.

Це будуть подушки у вигляді різних пристроїв Apple. Виробники аксесуарів для інтер’єру з Вашингтона вирішили закарбувати у своїх виробах всю історію Apple, починаючи з 1977 року: iPod 2001 року, iPhone 2007 і аж до сучасних пристроїв. Вони назвали лінійку «Iconic».

Throwboy обережна у своїх висловлюваннях і назвах продуктів: ніде слово «Apple» не згадується, але шанувальників не треба переконувати в тому, що воно видно навіть недосвідченому глядачеві.

Для поклонников Apple создали мягкие гаджетыПодушки максимально копіюють оригінальні гаджети: на них видно логотипи, кнопки, отвори вентиляції.

Ціна такої подушки планується в 39 доларів, а в продаж вони повинні з’єднання явитися взимку.

А поки на краудфандингової платформі Kickstarter проходить збір грошей для початку виготовлення м’яких продукції. Вже зрозуміло, що продукція буде користуватися попитом: замість необхідних 10 тис. доларів ініціатори зібрали вже 24 тис., а до кінця кампанії по збору коштів залишився ще місяць.

Перший комплект подушок, назв The Iconic Pillow Collection має складатися з п’яти предметів: перший комп’ютер Apple II 1977 року, перший Macintosh 1984 року, iMac G3, перший успішний ПК після повернення Джобса, перший iPod 2001 року з механічною «ручкою» і перший iPhone 2007.

Матеріал подушок буде м’яким яким, приємним на дотик, а розміри повинні бути приблизно 33 х 33 х 13 см.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України