Ми дізнаємося ім’я замовника вбивства Гандзюк – волонтер

Знайдуть замовника вбивства Каті Гандзюк? Однозначно складне питання, адже з моменту замаху вже пройшло досить багато часу. Всі керівники країни висловилися про цю справу однозначно – винні повинні бути покарані. Але тут треба вимагати не швидких результатів, а ґрунтовного слідства та професійного суду. Як би хто не маніпулював на цій трагедії, а політична воля досягти істини у цій справі, покарати зло – є, про це свідчать заяви президента, прем’єра і нарешті Генерального прокурора. І питання не в рейтингах, не тільки в них. Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише військовий волонтер, блогер Мирослав Гай.

Він зазначає, що питання в тому, що такі вбивства – це ляпас революції Гідності, зневага подвигом наших військових на сході України у боротьбі з агресором, чхання на європейський вибір країни, помісну церкву – цим покидькам, що вбили Катю, чхати на все. Їм плювати. В труні бачили Порошенко, Луценко, Грицака. Це виклик. Вони, вбивці, кажуть: «Ви всі, для нас ніхто. Ми йдемо по беззаконню. Ми вас на чомусь вертіли. Ви підете, а ми як були, так і будемо».

За словами Гая, це вбивство, на тлі багатьох інших, виклик. І президент знає це. І Луценко це знає, як і Грицак. Тому, незважаючи на весь скепсис, немає сумніву, що ми дізнаємося правду, а вбивці і замовник будуть покарані.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh