Новини

Ми дізнаємося ім’я замовника вбивства Гандзюк – волонтер

Знайдуть замовника вбивства Каті Гандзюк? Однозначно складне питання, адже з моменту замаху вже пройшло досить багато часу. Всі керівники країни висловилися про цю справу однозначно – винні повинні бути покарані. Але тут треба вимагати не швидких результатів, а ґрунтовного слідства та професійного суду. Як би хто не маніпулював на цій трагедії, а політична воля досягти істини у цій справі, покарати зло – є, про це свідчать заяви президента, прем’єра і нарешті Генерального прокурора. І питання не в рейтингах, не тільки в них. Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише військовий волонтер, блогер Мирослав Гай.

Він зазначає, що питання в тому, що такі вбивства – це ляпас революції Гідності, зневага подвигом наших військових на сході України у боротьбі з агресором, чхання на європейський вибір країни, помісну церкву – цим покидькам, що вбили Катю, чхати на все. Їм плювати. В труні бачили Порошенко, Луценко, Грицака. Це виклик. Вони, вбивці, кажуть: «Ви всі, для нас ніхто. Ми йдемо по беззаконню. Ми вас на чомусь вертіли. Ви підете, а ми як були, так і будемо».

За словами Гая, це вбивство, на тлі багатьох інших, виклик. І президент знає це. І Луценко це знає, як і Грицак. Тому, незважаючи на весь скепсис, немає сумніву, що ми дізнаємося правду, а вбивці і замовник будуть покарані.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

17 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.