Для яких знаків Зодіаку 2018 рік буде найкращим для любові?

2018 рік стані ідеальним роком у романтичній сфері для цих щасливчиків:

Водолій

Подумайте про те, що ви дізналися про кохання за останні два з половиною роки. Як підтримувати свій інтерес і пристрасть? Яким чином нескінченні пошуки правильного людини вплинули на вашу зв’язок з іншими людьми?

2018 буде роком, коли ви по-новому поглянете на відносини. Люди, з якими ви зустрінетеся, нададуть можливість розширити свої пізнання. Ви навчитеся розглядати любов як складову величезною головоломки, яку ви будете розгадувати до кінця вашого життя. Нарешті, в цьому році ви перестанете намагатися вписатися в чию-небудь систему, і почнете шукати того, хто прийме вас таким, який ви є.

Скорпіон

Подумайте про те, як вас недооцінили в минулих взаєминах. Минула любов поранила вас, змусивши закритися від нових відносин.

У 2018 році чекайте нової зв’язку, що дозволяє зрозуміти вашу власну цінність. Ви більше не відчуєте необхідності піддавати сумніву своє право любити, а відчуєте себе коханим, необхідним і вартим уваги.

У цьому році ви відкриєте для себе турботи і любові.

Козеріг

Сатурн повернувся у ваш знак, а значить, вам доведеться переглянути важливість любові. У цьому році ви зрозумієте, що любові нема чого доводити.

2018 може подарувати вам партнера, який візьме вас з усіма перевагами і недоліками, і ви відповісте йому взаємністю. У цьому році ви виявите, що любов може розвиватися і рости, незважаючи на недоліки і труднощі.

Риби

У цьому році ви перестаєте відчувати, ніби служите любові, і побачите, як любов служити вам. Останні два з половиною роки Сатурн ставив палиці в колеса вашої романтичної сфері. Можливо, що ви опинилися в залежних партнерських відносинах або відчували, що ваша зв’язок не була вам призначений.

У 2018 році Всесвіт дасть вам ті, чого ви потребуєте. Замість того, щоб розглядати любов як ті, що працює проти вас, віддайтеся на волю долі і подивіться, що буде.

Лев

В цьому році любов змусить вас відмовитися від гордості. Іноді доведеться просити людей про допомогу і зрозуміти, що ваш партнер не всесильний. У цьому році ви станете мудрішими в любові.

У 2018 році ви отримаєте нові уроки в любові і відносинах. Ви досягнете успіху, приручивши свою пристрасть і навчившись терпінню.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh