Авторські статтіТехно

Для допомоги сліпим Microsoft розробить штучний інтелект

Корпорація Microsoft на недавній презентації заявила про розробку штучного інтелекту для допомоги сліпим і людям зі зниженим зором. Новий проект отримав назву Project Tokyo.

Зараз Project Tokyo залишається концептом, проте Microsoft планує доопрацювати технологію, щоб розширити здібності людей, які мають обмежені можливості. Зокрема мова йде про допомогу слабозрячим людям. Над новою розробкою працюють фахівці Microsoft з різних країн світу, включаючи США, Японію, Китай та Великобританію. Їх метою є знайти оптимальний спосіб для надання допомоги людям з проблемами зору, щоб у них з’явився реальний шанс повноцінно жити в умовах сучасного динамічного світу.

Поки розробники не повідомляють, у якому вигляді буде представлений проект штучного інтелекту Project Tokyo. Можливо, це буде пристрій з вбудованою камерою і навушником, можливо навіть смарт-окуляри. Не виключається можливість створення якогось виключно нового апарату, який зробить революцію в технологічному середовищі.

Презентацію, яка відбулася минулого тижня, представники Microsoft почали з відеозапису, в якій описується користь продуктів компанії. В тому числі і людям з обмеженими можливостями. Розробники корпорації запевняють, що не планують припиняти розвивати технології для поліпшення якості життя людей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України