Економіка

Для бізнесу спростили оформлення 95% дозволів, обіцяють нові заходи підтримки щотижня

Україна спростила оформлення 95% дозволів та ліцензій для українського бізнесу, повідомив заступник керівника Офісу Президента Ростислав Шурма під час всеукраїнського телемарафону.

«Ми скасували всі перевірки та перевели в онлайн-режим, у декларативний характер усю дозвільну систему. Близько 95% усіх дозволів та ліцензій, яких потребує бізнес і які потрібно оформляти, можна оформити, просто заповнивши декларацію», – сказав він.

Для підтримки бізнесу також розширили програму «Доступні кредити 5-7-9%», запровадили пільгові податкові умови та спростили митне оформлення імпортних товарів.

Як зазначив Шурма, Офіс Президента планує щотижня запроваджувати нові заходи підтримки української економіки.

«Я думаю, що щотижня ми розроблятимемо і впроваджуватимемо кілька нових ініціатив, і всі вони фокусуватимуться навколо спрощення податкової системи, подальшого наповнення фінансуванням і ліквідністю, стимулювання створення робочих місць», – розповів Шурма.

Зокрема, зараз готується програма компенсації роботодавцям за збереження та створення робочих місць. Також розробляється державна програма оновлення України, завдяки якій буде створено додаткові робочі місця.

За оцінкою НБУ та Мінфіну, близько 30% української економіки не працює через війну Росії проти України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.