Для австрійської поліції створили спеціальний спорткар

Незвичайну PR-акцію проводити міністерство внутрішніх справ Австрії спільно з австрійським виробником техніки KTM Industries Group. Для популяризації служби в правоохоронних серед молоді на дорогах Австрії з’явиться споркар від відомого виробника мототехніки, пофарбований у кольори австрійської поліції і обладнаний спецсигналами.

Фото: kurier.at Kernasenko/Joel Kernasenko
KTM Industries Group безкоштовно надав поліції Австрії свою нову модель спортивного автомобіля KTM X-BOW GT. Вона покликана допомогти МВС Австрії успішніше просувати свою рекрутингову та іміджеву кампанію з популяризації служби в правоохоронних органах, метою якої є пошук спортивних та вмотивованих молодих людей старше 18-ти років, які хотіли б отримати професію поліцейського, пройшовши «захоплююче» навчання в спеціалізованих навчальних закладах. За словами високопоставленого представника МВС Австрії Петера Голдгрубера, присутнього при передачі спорткара, цей маркетинговий хід дозволить приділити необхідну увагу до поліції з боку молоді.

Відзначається, що KTM X-BOW GT виготовлений спеціально для Австрії. Він вражає не тільки своїм зовнішнім поглядом, але і динамікою, технологіями, а також комплексом ужитих заходів безпеки для водія і пасажира. Потужність двигуна, встановленого на KTM X-BOW GT від AUDI становить 300 л. с. при масі транспортного засобу в 847 кілограм.

Автомобіль не буде патрулювати австрійські дороги і брати участь в операціях при повсякденній роботі поліції. Однак, по всій видимості, він буде виставлятися на всіх іміджевих заходах, що проводяться МВС Австрії, а також використовуватися для демонстрації професійної екстремальної їзди.

Зазначимо, австрійський виробник техніки KTM випускає модель X-BOW вже протягом десяти років, але для багатьох така сторона діяльності компанії є відкриттям. Великою мірою KTM пов’язують з випуском мототехніки.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh