Авторські статтіНовини з Австрії

Для австрійської поліції створили спеціальний спорткар

Незвичайну PR-акцію проводити міністерство внутрішніх справ Австрії спільно з австрійським виробником техніки KTM Industries Group. Для популяризації служби в правоохоронних серед молоді на дорогах Австрії з’явиться споркар від відомого виробника мототехніки, пофарбований у кольори австрійської поліції і обладнаний спецсигналами.

Для австрийской полиции создали специальный спорткарФото: kurier.at Kernasenko/Joel Kernasenko
KTM Industries Group безкоштовно надав поліції Австрії свою нову модель спортивного автомобіля KTM X-BOW GT. Вона покликана допомогти МВС Австрії успішніше просувати свою рекрутингову та іміджеву кампанію з популяризації служби в правоохоронних органах, метою якої є пошук спортивних та вмотивованих молодих людей старше 18-ти років, які хотіли б отримати професію поліцейського, пройшовши «захоплююче» навчання в спеціалізованих навчальних закладах. За словами високопоставленого представника МВС Австрії Петера Голдгрубера, присутнього при передачі спорткара, цей маркетинговий хід дозволить приділити необхідну увагу до поліції з боку молоді.

Відзначається, що KTM X-BOW GT виготовлений спеціально для Австрії. Він вражає не тільки своїм зовнішнім поглядом, але і динамікою, технологіями, а також комплексом ужитих заходів безпеки для водія і пасажира. Потужність двигуна, встановленого на KTM X-BOW GT від AUDI становить 300 л. с. при масі транспортного засобу в 847 кілограм.

Автомобіль не буде патрулювати австрійські дороги і брати участь в операціях при повсякденній роботі поліції. Однак, по всій видимості, він буде виставлятися на всіх іміджевих заходах, що проводяться МВС Австрії, а також використовуватися для демонстрації професійної екстремальної їзди.

Зазначимо, австрійський виробник техніки KTM випускає модель X-BOW вже протягом десяти років, але для багатьох така сторона діяльності компанії є відкриттям. Великою мірою KTM пов’язують з випуском мототехніки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України