Авторські статтіТехно

Дівчатка-геймери схильні до вивчення точних наук – дослідники

Дослідники виявили зв’язок між способом проведення дозвілля і майбутнім напрямком освіти і професією у представниць жіночої статі.

У виданні Computers in Human Behavior британські вчені опублікували статтю про те, як захоплення комп’ютерними іграми впливає на вибір майбутньої спеціальності у дівчаток. У журналі відзначили, що студентки-технарі більше часу присвячували комп’ютерним іграм, а підлітки, які більше 9 годин на тиждень грали за комп’ютером, частіше вибирали технічні спеціальності.

Девочки-геймеры склонны к занятиям точными науками - исследователи

Проаналізувавши дані про більш ніж 8 тисяч британців за двома критеріями: час, витрачений на комп’ютерні ігри, і програма навчання, фахівці з Університету Суррея з’ ясували, що дівчатка-підлітки, які витрачали на комп’ютерні ігри більше півтора годин в день, більше схильні до зайняти точними науками, ніж їх однолітки. Теж справедливо для студентів технічних спеціальностей – вони більше годині грають у комп’ютерні ігри, ніж студентки медичних чи гуманітарних вузів.

Експерти також відзначили, що подібна зв’язок рідше спостерігається у представників чоловічої статі. Там залежність простежується тільки при певному виді ігор.

Таким чином, у вчителів і батьків є можливість заохочувати та зацікавлювати дівчаток-геймерів до вивчення точних наук з дитинства. При правильному підході, є велика ймовірність, що дівчатка-геймери виберуть для навчання точні науки.

Раніше британські психологи заявляли, що на вибір занять і оцінку власних інтелектуальних здібностей людей часто впливають стереотипи. Дівчата в ранньому віці перестають займатися складними заняттями саме із-за негативного впливу стереотипів, тоді як історія показує, що в шахових іграх жінки вибудовують більш складні стратегії і швидше вирішують, яким має бути наступний хід.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.